Tesettür Kapüşonlu Giyim Önerileri

Günlük Giyim kategorisine 30 Eylül, 2020 tarihinde eklendi.

Günlük hayatta kapüşonlu kıyafet giymek bir stil olarak kabul edilmez. Ama öyle değildir. Tesettür kapüşonlu giyim sizlere hem sportif hem de tarz bir görünüm katacaktır. Erkek soyunma odalarından kadınlara, gençlerden yetişkinlere, kapüşonlu kıyafet nasıl uyum sağlayacağınızı bilmiyorsanız bu yazı size yardımcı olacaktır. Bugün birçok modern ve orijinal model bulabilirsiniz. Aşağıda bazı tesettür kapüşonlu giyim fikirleri verilmiştir;

Sportif Görünümler İçin Spor Ayakkabılar

Peki, başörtüsünüzün kapüşonlu görünümünü elbette spor ayakkabılarla birleştirebilirsiniz! Spor ayakkabılarda asla ters gitmez, değil mi? Bu ayakkabıları giyerek sportif ve kolay bir görünüme kavuşabilirsiniz. Bu başörtüsü stili, rahat olduğunuzda ve tabii ki hava kapalı ve hava biraz soğuk olduğunda en iyi şekilde giyebilirsiniz. Ayrıca biraz vurgu yapmak için yüksek top spor ayakkabı seçebilirsiniz. Öyle olsa bile, gerçekten basit ve rahat bir başörtüsü görünümü elde edersiniz! Daha sportif bir görünüm için sportif ayakkabılar kullanabilirsiniz. Ancak bu karışımı kullanarak çok sportif görünebilirsiniz.

Tesettür kapüşonlu giyim

Etek İle Kapüşon

Kapüşon, biraz çocuksu görünmenizi sağlayan bir moda ürünüdür.  Kapüşonu etekle gerçekten birleştirebilirsiniz! Bu başörtüsü stili, görünüşünüzü diğerlerinden farklı kılar. Görünümünüzün bol olmaması için onu kalem etekle birleştirebilir. Bu karışımla rahat bir başörtüsü görünümü elde edebilirsiniz. Bu görüş, çocuksu görünmekten hoşlananlar için de uygundur.

Siyah Pantolon İle Kapüşon

Kapüşonlu siyah skinny pantolon ve uzun ekose bir kaban ile eşleştirerek rahat bir oturuş elde etmeyi düşünün. Bu kıyafeti tamamlamak için bir çift spor ayakkabı akıllıca bir seçenektir. Bu görünüm size hem sportif hem de siyah tarz bir görünüm sağlayacaktır.

Tesettür kapüşonlu giyim hakkında daha fazla bilgi için sitemizdeki blog yazılarını kontrol edebilirsiniz. Ayrıca bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Etiketler : , ,