Yeni Sezon Tesettür Kaban Modelleri

Kaban Modelleri kategorisine 6 Ekim, 2019 tarihinde eklendi.

Kış sezonuna hazır mısınız? Gardırobunuzda kışlık parçalara yer açın. Modern duruşu ve şık görüntüsü ile günlük tarzınızın tamamlayıcısı olmayan aday tesettür kaban modelleri, geniş bir renk, ürün ve desen yelpazesi sunuyor. Pantolon kazak, pantolon tunik ya da tesettür etek kazak gibi kombinlerinizde kullanabileceğiniz birbirinden güzel kabanları, günlük giyim mağazalarında ve tesettür giyim mağazalarında bulabilirsiniz. Gelin isterseniz, 2018 kışının moda renk ve desenleriyle tasarlanmış kaban ve paltolarına bir bakalım…

tesettur-kaban

Bu renk, daha doğrusu kahverenginin hemen her tonu, modası hiç geçmeyen renkler arasında yer alıyor. Tesettür kombinlerinizde de rahatlıkla kullanabileceğiniz bu renk kabanlar, günlük tamamlayıcı ürününüz olacak. Bel bölgesinde ya da göğüs altında kullanacağınız kemer detayı ya da kendinden kemerli kabanlar, belinizi ortaya çıkararak kışa uygun bir kombin oluşturmanızı sağlayacak. Son yılların modası asimetrik kesim, bu trend kabanda da kendini gösteriyor.

tesettur-kaban-modelleri-2018

Yine kahverengi tonlarında bir kaban. tesettür kaban modelleri arasında da yerini alan bu model, günlük kombinlerinizi tamamlamak için ideal. Kahverengi bir kabanı kombin etmenin  zor olduğunu düşünmeyin. Kahveyi tamamlamak için birçok farklı seçeneğiniz olacak. Beyaz kazak ve kahverengi pantolon kombini için ideal bir seçim. Çanta seçiminde ise bordo gibi trend bir rengi tercih edebilirsiniz. Aynı şekilde eşarpta da bordo desenli bir eşarp bu kombin için uygun bir model seçeneği olacak.