Tesettür Hırka Modelleri

Ceket kategorisine 17 Kasım, 2020 tarihinde eklendi.

Tesettür hırka modelleri, kış mevsiminde ve sonrasında her zaman önemli bir dış giyim parçasıdır. Son birkaç sezonda çok popüler hale geldi ve tasarımcılar ve perakendeciler bazı harika tasarımlar ortaya koyuyor. Büyük boy uzun bir hırka, rahat bir his verdiği ve katlanması çok kolay olduğu için başörtüsü giyimlerde harika bir ektir. Tesettür hırka modelleri giymenin pek çok yolu var, ancak gösterişsiz görünmekten korkuyorsanız işte size bazı ipuçları,

  • Silüetinize uyan bir uzunluk seçin, örneğin uzun boyluysanız maksi uzunluk için gidebilirsiniz, ancak daha kısa boydaysanız uzun hırkalarda boğulmuş görünebilirsiniz. Bu yüzden daha kısa hırkalar seçmeniz gerekir.
  • Satın alırken hırka ağırlığını ve örgüsünü göz önünde bulundurun. Kabarık görünmek istemiyorsanız kabarık tasarımlardan kaçının, ince örgü tasarımı daha az ağır olacaktır.
  • Katmanlamayı kolaylaştırdığı için altına daha hafif kumaşlar giyin.

Uzun Hırka

Ara mevsimler için mükemmel olan uzun hırka, rahat ve şıklığın doğru karışımıdır. Kotlarla giyildiğinde, tüm bir kıyafeti birbirine bağlayabilir veya bacaklarınızı uzatmak için dış giyim ile kısa bir etek tercih edebilir.

tesettür hırka modelleri

Şal Yaka Hırka

Şal yakalı olanı tercih ederek klasik hırka üzerinde benzersiz bir dönüş yapın. Aşırı giyinmeden gündelik bir kıyafeti renklendirmenin kolay bir yoludur ve hemen hemen her yere giyebilirsiniz. Bu dış giyimi düz bir tişört ve kot pantolonla eşleştirerek ya da deri pantolon sade tutun. Bu, her yaşta ve yılın her mevsiminde işe yarayan çok yönlü bir parçadır.

Düğmeli Hırka

Düğmeli hırka ile onu klasiklere geri götürün. İster geleneksel görünüm, ister stile modern bir hava katın, bu her gardıropta yer alan zamansız bir kıyafettir. Yeni bir kıyafet için, dış giyimi bir üst olarak giyin ve kotla ya da sonbahara hazır takım için gömlek ve eteklerle kombinleyin. Leopar, mavi, çizgiler ve pembe gibi desen ve renklerle denemeler yapın.

Etiketler : , ,