Tesettür Hamile Giyim İpuçları

Tesettür Elbiseler kategorisine 28 Eylül, 2020 tarihinde eklendi.

Hamile olarak nasıl giyinmeli? Gelecekteki tüm annelerin kendilerine sorduğu soru bu. Göbek büyüdükçe gardırobunuzda giyecek bir şeyler bulmak o kadar zor olur! Hamileyken kendini güzel ve rahat hissetmek önemlidir. Ancak tüm gardırobunuzu yenilemek söz konusu değildir. Daha ziyade akıllı seçimler yapmayı ve belirli kıyafetlere nasıl yatırım yapacağınızı bilmektir. Anne olacaksanız, kolay ve rahat bir hamilelik geçirmenize yardımcı olacak bazı ipuçlarının bir listesini yaptık, daha fazlasını keşfedin. İşte tesettür hamile giyim ipuçları;

Seçilecek Kumaşlar

Yumuşak ve doğal malzemeleri tercih edin: keten, ipek, pamuk, yün, ideal olarak hipoalerjenik (örneğin organik pamuk). Bu kumaşlar sizi terletmeyecektir ve rahat hissetmenizi sağlayacaktır.

tesettür hamile giyim

Kaçınılması Gereken Kumaşlar

Alerji riskini artıran tüm sentetik malzemelerden kaçının. Bu kumaşlar sizi hamilelik sürecinde sıkıntıya sokabilir. Bu durumda bebeğiniz bile etkilenebilir.

Tercih Edilecek Kesimler

Hamilelik döneminde kilo alacağınız için karnınızı veya bacaklarınızı sıkmayan bol kesimler tercih edebilirsiniz. Bu sayede hamilelik döneminde rahat bir şekilde hareket edebileceksiniz.

İlk Aylar

İlk üç ay karnınız küçük kalır. Mantıksız sorulardan kaçınmak için, yüksek pantolonları, düşük belli pantolonları tercih edin. İlk üç ay kimseye belli etmemek için bu pantolonları kullanmanız sizler için iyi olacaktır. Daha sonra daha bol pantolonlar tercih edebilirsiniz.

Temel Esaslar

Bir kot alın ve eşlik edecek bir etek veya bir pantolon seçin. Stil ve modaya uygun kıyafetlere gelince, hiçbir şey size Müslüman topluluğundaki en şık blog yazarlarından yaptığımız resimlerden daha fazla ilham veremez, bu kıyafet fikirlerinin size ilham vermesini ve sizi en iyi şekilde kullanmanıza teşvik etmesini umuyoruz. Hamilelik deneyiminizin her anının tadını çıkarın ve güzel hissettirin çünkü siz buna değersiniz. Tesettür hamile giyim hakkında daha fazla bilgi için sitemizdeki içerikleri kontrol edebilirsiniz.

Etiketler : , ,