Tesettür Gömlek Elbise Giyme Konusunda En İyi Fikirler

Gömlek kategorisine 11 Aralık, 2020 tarihinde eklendi.

Bu yazımızda tesettürlü gömlek elbise giymeyi öğreneceksiniz. Tesettür gömlek elbise bu 2020 trendinde ve yeni bir görünüm denemek isteyen birçok tesettür modacı tarafından dahil edildi. Tesettür gömlek elbise harika kılan, sadece harika görünmesi değil, aynı zamanda yaz aylarında giymek için özgürlük ve rahatlık sağlamasıdır.

Tesettürlü Gömlek Elbise Nasıl Giyilir?

Çeşitli Gömlek Elbise Tasarımları

Gömlek elbise, her kadının zevkine uygun çok sayıda desen ve desende mevcuttur. Altında pantolon ile birçok modacının sevdiği bir maksi gömlek elbise, midi gömlek elbise var. Önü düğmeli ve gömlek benzeri kollu kabarık bir gömlek elbise de bulacaksınız.

tesettür gömlek elbise

Yaz Gömlek Elbiseler

Hem pratik hem de şekillendirme amaçlarına hizmet eden hayati bir yaz kıyafeti olan gömlek elbiseleri giymek gerçekten rahat. Ferahlatıcı yeni bir görünüm için altına beyaz pantolon giyebilirsiniz. Kıyafetle harika görünecek keten veya şifon başörtüsü eşarplar kullanın.

Açık Gömlek Elbiseler

Stil ifadenizi başka bir düzeye taşıyın. Adından da anlaşılacağı gibi açık gömlek elbiseler altta etek, kot veya pantolon ile eşleştirilebilen önü açık özelliği ile geliyor. Ayrıca tamamen açıp hırka gibi giydirebilirsiniz.

Abiye Gömlek Elbiseler

Neden bir akşam partisi ya da arkadaşlarla dışarıda bir gece için giymiyorsun? Şık bir gece görünümü, bir akşam görünümü için iyi çalışan birçok malzeme ve tasarım mevcuttur. Güzel bir çift topuklu ayakkabı ve tüm kıyafetinize sihir katan özel bir kemerle senkronize edin. Tüm görünümü tamamlayan takıları unutma.

Taytlı Gömlek Elbise Giymek

Uzun siyah taytlar, küçük siyah ayak bileği botları ile birlikte şekilli bir gömlek elbise ile de iyi görünüyor. Gerçek etki için siyah tayt, patentli bel kemeri ve uzun siyah çizmelerle cesur kırmızı bir gömlek elbise deneyin ya da ayak bileği botlu puantiyeli taytların üzerine kot elbise giyin.

Kot ile Gömlek Elbise Giymek

Kot pantolon, gömlek elbiseyle aynı derecede işe yarar. Burada, sivri sandaletli kot elbise veya dar kemerli kolsuz çizgili elbise gibi daha bol bir elbise stili daha iyi görünüyor. Soluk pembe etek ucu fırfırlı gömlek elbise, kot pantolonların üzerinde mükemmel görünür veya renkli desenli bir elbiseyi siyah streç kot pantolon ve topuklu ayakkabı ile eşleştirin.

Etiketler : , ,