Tesettür Giyimde Trençkot Modelleri

Trençkot kategorisine 29 Ağustos, 2020 tarihinde eklendi.

Sonbahar aylarının yaklaşması ile birlikte birçok tesettürlü hanım trençkot modelleri hakkında araştırma yapmaya başlamıştır. Yeni sezon trençkot modellerinin oldukça güzel ve her renge sahip olduğunu söyleyebiliriz. Sizlerde trençkot modellerinden hangisini seçeceğiniz hakkında karar veremiyor ve araştırma yapıyorsanız, yazımızda kulak verebilirsiniz. Sizlere bu yazımızda tesettür giyimde trençkot modelleri hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Tesettür Giyimde Trençkot Modelleri

Tesettür giyimde trençkot modelleri son zamanların en iyi renklerini ve kesim tarzlarını bizlere sunmaktadır. Kesim ve renklerin hoşluğu aynı zamanda bu modellerin oldukça beğeni ile karşılanmasını sağlamıştır. Sizler için ön plana çıkan ve en çok tercih edilen trençkot modellerini listeledik.

Yarasa Kol Trençkot Modeli

Yarasa kol trençkot modeli bu sezon en çok tercih edilen trençkot modeli olmayı başarmıştır. Birçok tesettürlü hanım tarafından ilgi odağı haline gelen yarasa kol trençkot modelini kolay bir şekilde kombinleyebilirsiniz. Hafif topuklu siyah ayakkabı, siyah pantolon, yeşil trençkot ve siyah şalınız ile birlikte çok güzel bir kombin oluşturabilirsiniz.

Düğmeli Trençkot Modeli

Düğmeli trençkot modelleri kesim tarzı ile birlikte bu sezon oldukça hoş bir model olarak karşımıza çıkmıştır. Siyah ve beyaz renkleri içerir ayakkabı, siyah pantolon, beyaz gömlek, kiremit rengi trençkot ve kiremit rengi ve beyaz desenlere sahip olan şalınız ile birlikte oldukça zarif ve şık bir görüntü elde edebilirsiniz.

Kuşaklı Trençkot Modeli

Kuşaklı trençkot modelleri, son zamanlarda şıklığı ile birlikte pek çok tesettürlü hanımın beğenisini kazanmayı başarmıştır. Kesim tarzı ve modeli anlamında da oldukça hoş bir görüntü veren kuşaklı trençkot modelinin kombinlenmesi de oldukça kolaydır. Lacivert ayakkabı, lacivert pantolon, beyaz gömlek, haki renk trençkot ve koyu yeşil şalınız ile birlikte oldukça güzel bir kombin oluşturabilirsiniz.

Bel İpli Trençkot Modeli

Bel ipli trençkot modelleri yeni sezon trençkot modelleri arasında göze çarpan bir diğer modeldir. Renkleri ile birlikte ilgi odağı haline gelen bel ipli trençkot modelleri aynı zamanda rahatlığı ile de göz doldurmaktadır. Siyah ve beyaz renkleri içerir ayakkabı, lacivert pantolon, beyaz kazak, bordo renk trençkot ve koyu bordo renk şalınız ile birlikte oldukça şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Kapüşonlu Trençkot Modeli

Trençkot modelleri arasında ön plana çıkan bir diğer isimde kapüşonlu trençkot modelleridir. Son zamanlarda oldukça çok tercih edilen bu model pek çok tesettürlü hanımın beğenisini kazanmıştır. Beyaz ayakkabı, kot pantolon, beyaz gömlek, siyah trençkot ve pudra renk şalınız ile birlikte oldukça güzel bir kombin oluşturabilirsiniz.

Etiketler :