Tesettür Giyimde Pardesü Modelleri

Pardesü kategorisine 22 Ağustos, 2020 tarihinde eklendi.

Tesettür giyimde pardesü modelleri sonbahar ve kış aylarının yaklaşması ile birlikte pek çok tesettürlü hanımın araştırmış olduğu konu haline gelmiştir.

2020 yılın da çıkan modeller ile birlikte oldukça şık bir görüntü oluşturan pardesüler, çeşitleri ile birlikte pek çok kişiyi etkilemeyi başarmıştır. Fakat birçok kadın hangi modeli tercih edeceği konusunda kararsız kalmakta ve seçim yapamamaktadır. Sizlerde kendinize en uygun şekilde pardesü seçmeyi istiyor ve hangi modeli tercih edeceğiniz konusunda seçim yapamıyorsanız yazımızda kulak verebilirsiniz. Sizlere bu yazımızda tesettür giyimde pardesü modelleri hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Tesettür Giyimde Pardesü Modelleri

Tesettür giyimde pardesü modelleri 2020 yılı modasının belirlenmesi ile birlikte pek çok kişinin ilgi odağı haline gelmeyi başarmıştır. Sonbahar ve kış ayların gelmesi ile modelleri hakkında bilgi sahibi olmak isteyen tesettürlü hanımlar öne çıkan ve beğen ilen modeller üzerine araştırma yapmaya başlamıştır. Sizler için en güzel ve en çok tercih edilen pardesü modellerini listeleyeceğiz.

Nakışlı Balon Kol Pardesü Modeli

Nakışlı balon kol pardesü modeli 2020 yılı tesettür modasında pardesü modelleri arasında en çok tercih edilen model arasında yer almaktadır. Kesimi ve işlemeleri ile birlikte ön plana çıkan bu model pek çok tesettürlü hanım tarafından beğenilerek tercih edilmeye başlanılmıştır.

Biye Detaylı Pardesü Modeli

Biye detay bilindiği üzere esnemeyen kumaşlarda verevine şerit şeklinde kesilmiş ve birbirine eklenen kumaşlardır. Kıyafetlerin üzerinde tasarım amacıyla kullanılan biyeler pardesü modelleri arasında da oldukça ilgi çekici bir hale gelerek pek çok kişi tarafından tercih edilmiştir.

Zımba Detaylı Pardesü Modeli

Zımba detaylı pardesü modelleri geçmiş yıllardan günümüze kadar popülerliğini yitirmeyerek hale kullanılmaya devam edilmektedir. Pardesü modelleri arasında çokça tercih edilen zımba detaylı pardesü modelleri ile sizlerde oldukça zarif ve şık bir kombin elde edebilirsiniz.

Kürk Yaka Düğmeli Pardesü Modeli

2020 yılı tesettür modasında ön plana çıkan bir diğer pardesü modeli ise kürk yaka düğmeli pardesü modelleridir. Son dönemlerde oldukça fazla alıcıya sahip olan kürk yaka düğmeli pardesü modelleri gerek kesimi gerekse modelleri ile birlikte oldukça çok beğenilmektedir.

Kemeri Nakışlı Pardesü Modeli

Kemeri nakışlı pardesü modelleri sade ve şık bir görünüm elde etmek isteyenlerin oldukça çok tercih etmiş olduğu pardesü modeli arasında yer almaktadır. Genellikle gençler tarafından tercih edilen pardesü modelinde kemerinize uygun bir şekilde kolaylıkla kombin oluşturmanız mümkündür.

 

Etiketler :