Tesettür Giyimde Pantolon Modelleri

Pantolon kategorisine 28 Ağustos, 2020 tarihinde eklendi.

Tesettürlü birçok hanım kullanılabilirliği yönünden pantolon modellerini tercih etmektedir. Geçmiş yıllara nazaran günümüzde pek çok modelin yer aldığı pantolonların seçimi de bir hayli zordur. Sizlerde tesettür giyimde pantolon modelleri hakkında araştırma yapıyor ve hangi modeli tercih edeceğiniz konusunda seçim yapamıyorsanız yazımızdaki önerilerden faydalanabilirsiniz. Sizlere bu yazımızda tesettür giyimde pantolon modelleri hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Tesettür Giyimde Pantolon Modelleri ve Kombin Önerileri

Tesettür giyimde pantolon modelleri seçimi birçok tesettürlü hanım için zor bir durumdur. Modellerinin seçiminde karar vermekte zorlanan tesettürlü hanımlar aynı zamanda nasıl bir kombin oluşturacağı hakkında da ikileme düşmektedir. Sizler için en güzel pantolon modelleri ile birlikte yapabileceğiniz en güzel kombinler hakkında önerileri listeleyeceğiz.

Bilek Boy Pantolon Modelleri

Bilek boy pantolon modelleri genellikle resmi ve özel davetlerde kullanılmaktadır. Vizon rengin ön plana çıktığı pantolon modelinde siyah çanta, siyah topuklu ayakkabı, siyah gömlek ve vizon renk şal ile birlikte oldukça zarif ve şık bir görüntü elde edebilirsiniz.

Beli Bağcıklı Pantolon Modelleri

Beli Bağcıklı pantolon modelleri son zamanların en çok tercih edilen pantolon modelleri arasında yerini almıştır. Açık somon renk pantolon, beyaz ayakkabı, beyaz gömlek ve açık somon renk şal ile birlikte harika bir kombin oluşturabilirsiniz.

İspanyol Paça Pantolon Modelleri

Geçmişten günümüze pek çok kişinin tercih etmiş olduğu İspanyol paça pantolonlar günümüzde de popülerliğini korumaktadır. Lacivert pantolon, beyaz gömlek, siyah ayakkabı ve içerisinde siyah ve lacivert desenlerin yer aldığı şal ile birlikte çok zarif bir kombin elde edebilirsiniz.

Salaş Kot Pantolon Modelleri

Salaş kot pantolon modelleri rahatına düşkün tesettürlü hanımlar tarafından oldukça çok tercih edilen bir pantolon modelidir.  Açık kot rengi salaş pantolonunuz ile birlikte beyaz gömlek ve bordo şalınızı kombinleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra ayakkabınızı da beyaz tercih etmeniz şık bir görüntü elde etmenizi sağlayacaktır.

Paçası İncili Pantolon Modelleri

Son zamanların en şık pantolonları arasında yer alan paçası incili pantolon modelleri pek çok tesettürlü hanım tarafından beğenilmektedir. Oldukça şık bir görüntüye sahip olan bu pantolon modelinde hemen kombin önerimizi sunalım. Lacivert pantolon, beyaz gömlek, koyu kahverengi ayakkabı ve çanta ile içerisinde lacivert ve koyu kahverengi renklerin yer aldığı şal ile oldukça zarif ve güzel bir kombin oluşturabilirsiniz.

Tesettür Giyimde Pantolon Kombini Nasıl Yapılmalı?

Tesettür giyimde pantolon kombini yaparken dikkat etmeniz gereken asıl husus pantolonun fiziğinize uygun bir şekilde seçiminin yapılmasıdır. Daha sonrasında ise renk uyumunu sağlayabilmeniz adına gömlek, şal ve pantolonu kombinlemeniz gerekmektedir. Genellikle siyah ayakkabı ve çanta ile birlikte lacivert pantolon ve beyaz gömlek harika bir kombin oluşturmaktadır. Bunun yanı sıra kullanacağınız şalınızın da desenli şal modellerinden olması ve desenlerinde siyah lacivert ve beyaz renkleri içermesi sizlerin oldukça zarif bir görünüm kazanmanızı sağlayacaktır.

Etiketler :