Tesettür Giyimde Panço Modelleri

Panço kategorisine 5 Eylül, 2020 tarihinde eklendi.

Kış mevsiminin yaklaşması ve havaların soğuması ile birlikte pek çok tesettürlü hanım panço modellerini merak etmekte ve bu konu üzerinde araştırma yapmaktadır. Yeni sezon ürünleri ile birlikte oldukça şık ve zarif bir tasarıma sahip olan panço modelleri şimdiden pek çok kişinin ilgisini çekmeyi başarmıştır. Sizlerde birbirinden şık ve güzel panço modelleri hakkında araştırma yapıyorsanız, yazımıza kulak verebilirsiniz. Sizlere bu yazımızda Tesettür Giyimde Panço Modelleri hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Tesettür Giyimde Panço Modelleri

Yeni sezon tasarımı ve birbirinden güzel renkleri ile birlikte panço modelleri oldukça ilgi çekmeye devam etmektedir. Model seçiminde kararsız kalan pek çok tesettürlü hanım ise hangi modeli tercih etmesi gerektiği ve nasıl bir kombin oluşturacağı konusunda araştırma yapmaktadır. Sizler için tesettür giyimde panço modelleri ve kombin önerilerini paylaştık.

Yarasakol Panço Modelleri

Yarasakol panço modelleri, en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır.  Kesim tarzı ile birlikte oldukça beğenilen Yarasakol panço modelleri aynı zamanda birbirinden güzel renkleri ile de ön plana çıkmaktadır. Beyaz ayakkabı, siyah pantolon, siyah renk badi, bordo renk panço, ve bordo şalınız ile birlikte oldukça güzel bir kombin elde edebilirsiniz.

Şeritli Panço Modelleri

Şeritli panço modelleri renkleri ile birlikte pek çok tesettürlü hanımın ilgi odağı haline gelmiştir. Özellikle kesimi ile dikkat çeken bu modelin kombin yapılması da oldukça kolaydır. Beyaz ayakkabı, siyah pantolon, sarı renk panço, siyah renk badi ve siyah şalınız ile birlikte oldukça şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Desenli Panço Modelleri

Yeni sezon panço modelleri arasında en çok dikkat çeken modeller arasında olan desenli panço modelleri pek çok kişi tarafından beğeni ile karşılanmıştır. Birbirinden güzel desenlere ve renklere sahip olan bu model birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Beyaz ayakkabı, pudra renk pantolon, çarpı desenli siyah renk panço, siyah badi ve pudra renk şalınız ile birlikte oldukça güzel bir kombin elde edebilirsiniz.

Dalgalı Panço Modelleri

Dalgalı panço modelleri özellikle kesimi ile birlikte ön plana çıkmaktadır. Birbirinden güzel renklere ve harika modellere sahip olan bu panço modeli tesettürlü hanımlarında oldukça çok tercih etmiş olduğu modeller arasında yer almaktadır. Krem ayakkabı, kiremit rengi pantolon, hardal renk panço ve kiremit rengi şalınız ile birlikte güzel ve zarif bir görüntü yakalayabilirsiniz.

Yanı Düğmeli Panço Modelleri

Yanı düğmeli panço modelleri genç tesettürlü hanımların son dönemlerde en çok tercih etmiş olduğu panço modelleri arasında gelmektedir. Kesimi ve çeşitleri ile birlikte oldukça dikkat çeken bu modelin kombin yapılması da oldukça kolaydır. Beyaz ayakkabı, beyaz pantolon, pudra ve gri renk panço ve pudra şalınız ile birlikte güzel bir kombin oluşturabilirsiniz.

Etiketler :