Tesettür Giyimde Kap Modelleri

Kap kategorisine 29 Ağustos, 2020 tarihinde eklendi.

Günümüzde birçok firma sonbahar aylarının yaklaşması ile birlikte kap ve kaban modellerini piyasaya sunmaya başlamıştır. Çeşitli kreasyonlara sahip olan kap modelleri çeşitliliği ve uygun fiyatları ile birlikte pek çok kişiyi etkilemeyi başarmıştır. Fakat çeşitliliğin bu kadar çok olması ve fiyatların uygunluğu modelin seçimi konusunda birçok tesettürlü hanımında seçimde kararsız kalmasına neden olmuştur. Sizlerde kap modelleri hakkında hangisini tercih etmeniz gerektiğini ve kombin önerilerini araştırıyorsanız, yazımıza kulak verebilirsiniz. Sizlere bu yazımızda tesettür giyimde kap modelleri hakkında bilgi vereceğiz.

Tesettür Giyimde Kap Modelleri

Tesettürlü hanımlar tarafından oldukça çok tercih edilen kap modeller, sonbahar sezonu ürünleri ile birlikte oldukça ilgi odağı haline gelmiştir. Her türlü renge rahatlıkla ulaşabileceğiniz birbirinden güzel kap modellerini ve bu modellerle nasıl bir kombin oluşturacağınız hakkındaki bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Kapüşonlu Modeli

Kapüşonlu kap modelleri sonbahar aylarında en çok tercih edilen kap modelleri arasında yer almaktadır. Detayları ve rahatlığı ile birlikte pek çok tesettürlü hanımın ilgisini çeken bu kap modelini kombinlemeniz de oldukça kolaydır. Beyaz gömlek, beyaz pantolon, beyaz ayakkabı ve pudra renk kap ile birlikte kullanacağınız açık mavi renk şal sizlerin oldukça zarif bir görünüm kazanmanızı sağlayacaktır.

Cepli Kap Modeli

Cepli kap modelleri kesim tarzı ve detayları ile birlikte en çok beğenilen kap modelleri arasında yerini almıştır. Kombin önerimizde ise, beyaz ayakkabı, lacivert pantolon, siyah kap ve pudra renk şal tercihiniz ile oldukça şık bir görüntü elde edebilirsiniz.

Kemer Detaylı Kap Modeli

Kemer detaylı kap modelleri en şık kap modeli olarak gösterilmeye devam edilmektedir. Günümüzde en çok satın alınan modelinde bu model olduğunu dile getirelim. Beyaz ayakkabı, beyaz pantolon, mürdüm rengi kap ve pembe tonlarındaki şalınız ile birlikte harika bir kombin oluşturabilirsiniz.

Düğmeli Kap Modeli

Düğmeli kap modeli kesim tarzı ve şekli ile birlikte en çok tercih edilen kap modelleri arasında yerini almayı başarmıştır. Hafif topuklu pudra renk ayakkabı, beyaz pantolon, lila renk kap ve pudra renk şalınız ile birlikte oldukça şık ve zarif bir görünüm elde edebilirsiniz.

Fermuarlı Kap Modeli

Fermuarlı kap modeli rahatlığı ile birlikte tesettürlü hanımların oldukça çok tercih etmiş olduğu kap modelleri arasında yerini almayı başarmıştır. Beyaz ayakkabı, beyaz pantolon,  lacivert ve beyaz renklerde kap ve açık mavi şalınız ile birlikte oldukça güzel bir kombin oluşturabilirsiniz.

Etiketler :