Tesettür Giyimde Etek Modelleri

Etek kategorisine 3 Eylül, 2020 tarihinde eklendi.

Tesettür giyimde etek oldukça çok tercih edilen kıyafetler arasında yer almaktadır. Yeni sezon ürünleri ile birlikte oldukça göz solduran bu modeller son zamanlarda pek çok tesettürlü hanımların ilgi odağı olmuştur. Sizlerde etek modelleri hakkında araştırma yapıyorsanız, yazımıza kulak verebilirsiniz. Sizler için bu yazımızda tesettür giyimde etek modelleri konusundan bahsedeceğiz.

Tesettür Giyimde Etek Modelleri

Tesettürlü etek modelleri günümüzde yeni sezon ürünlerin çıkması ile birlikte oldukça beğenilen kıyafetler arasında yerini almıştır. Oldukça şık ve zarif görünüme sahip olan etek modelleri aynı zamanda renkleri ile de oldukça beğenilmiştir.  Sizler için ön plana çıkan tesettür giyim etek modellerini listeledik.

Baskılı Etek Modelleri

Baskılı etek modelleri, son zamanlarda tesettürlü hanımların en çok tercih etmiş olduğu modeller arasında yer almaktadır. Özellikle kesimi ile ön plana çıkan bu modeller birbirinden güzel renkleri ile birlikte pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Hafif topuklu siyah ayakkabı, kiremit rengi baskılı etek, siyah badi ve yelek, kiremit rengi ve siyah desenleri barındırır şalınız ile oldukça güzel bir kombin elde edebilirsiniz.

Düğmeli Tesettür Etek Modeli

Düğmeli tesettür etek modelleri şıklığı ile birlikte birçok tesettürlü hanımın beğenisini kazanmayı başarmıştır. Sizlerde bu modeli tercih ederek kendinize güzel bir kombin oluşturabilirsiniz. Krem renk ayakkabı, haki etek, krem renk gömlek ve yeşil şalınız ile birlikte oldukça zarif ve şık bir kombin elde edebilirsiniz.

Kemerli Etek Modeli

Kemerli etek modeli yeni sezonda en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Oldukça şık ve zarif bir görünüme sahip olan kemerli etek modellerinin kombin yapılması da oldukça kolaydır. Hafif topuklu siyah ayakkabı, siyah etek, krem renk gömlek ve lila şalınız ile birlikte oldukça güzel bir kombin elde edebilirsiniz.

Desenli Tül Etek Modeli

En çok tercih edilen modeller arasında yer alan desenli tül etek modeli son zamanlarda tesettürlü hanımların en çok tercih ettiği etek modelleri arasında yer almaktadır. Hafif topuk krem ayakkabı, mürdüm rengi etek, krem renk gömlek ve mürdüm rengi şalınız ile birlikte oldukça güzel bir görünüm elde edebilirsiniz.

Piliseli Etek Modeli

Şıklığı ile birlikte piliseli etek modelleri tesettürlü hanımların en beğendiği etek modelleri arasında yer almaktadır. Kesimi ve birbirinden güzel renkleri ile birlikte oldukça çok tercih edilen bu model aynı zamanda son zamanların en iyi etek modelleri arasında yer almaktadır. Krem renk hafif topuklu ayakkabı, bordo etek, krem renk gömlek ve krem renk şalınız ile birlikte harika bir kombin elde edebilirsiniz.

 

Etiketler :