Tesettür Giyimde Ceket Modelleri

Ceket kategorisine 31 Ağustos, 2020 tarihinde eklendi.

Sonbahar rüzgârlarının esmesi ile birlikte pek çok tesettürlü hanım gözlerini ceket modellerine çevirmiştir. Yeni sezon ceket ürünlerinin geneline baktığımızda ise birbirinden güzel renklere ve modellere sahip olduğunu söyleyebiliriz. Sizlerde hangi ceketi alacağınız hakkında karar veremiyorsanız, yazımızdaki önerilerden faydalanabilirsiniz. Sizlere bu yazımızda Tesettür Giyimde Ceket Modelleri konusundan bahsedeceğiz.

Tesettür Giyimde Ceket Modelleri

Tesettür giyimde ceket modelleri son bahar aylarının gelmesi ile birlikte pek çok tesettürlü hanımın ilgi odağı haline gelmeyi başarmıştır. Şık ve zarif tasarımı ile birlikte pek çok kişiyi etkileyen bu modellerde sizlere ön plana çıkan ceket modellerini ve kombin önerilerini paylaşacağız.

Cep Detaylı Ceket Modeli

Cep detaylı ceket modeli son zamanların en çok tercih edilen ceket modelleri arasında yer almaktadır. Oldukça hoş renklere sahip olan cep detaylı ceket modelleri aynı zamanda kesimi ile birlikte pek çok tesettürlü hanımı etkilemeyi başarmıştır. Hafif topuk siyah ayakkabı, siyah pantolon, bordo renk ceket, siyah ve kiremit renklerini içerir desenli şal ile birlikte harika bir kombin oluşturabilirsiniz.

Şal Yaka Ceket Modeli

Şal yaka ceket modelleri yeni sezon ceket modelleri arasında en popüler ceket modeli olarak gösterilmektedir. Özellikle kombinlere olan uyumu ve şıklığı ile birlikte tesettürlü hanımların gönüllerine taht kurmayı başarmıştır. Günlük kombinde lacivert ayakkabı, kot pantolon, beyaz gömlek, siyah ceket ve lacivert şalınız ile birlikte zarif bir kombin oluşturabilirsiniz.

Sade Ceket Modeli

Sade ceket modelleri kolaylıkla kombin yapılması ile oldukça çok tercih edilen ceket modelleri arasında yer almaktadır. Günümüzde oldukça çok renk çeşide sahip olan bu modeller aynı zamanda zarifliği ile birlikte ön plana çıkmakta ve göz doldurmaktadır. Sizlerde günlük yaşamınızda, iş ortamınızda ve resmi toplantılarınız kullanmak üzere çeşitli renklerde sade ceket modellerini tercih edebilirsiniz.

Beli Bağcıklı Ceket Modeli

Beli Bağcıklı ceket modelleri şık bir görüntü yakalamak isteyen pek çok tesettürlü hanımın tercihleri arasında yer almaktadır. Oldukça güzel bir tasarıma sahip olan bu ceket modelinde güzel kombinler yapabilmeniz mümkündür.  Krem ayakkabı, safran renk pantolon, beyaz gömlek,  safran renk beli Bağcıklı ceket ve bu renklere uygun şalınız ile birlikte harika bir kombin elde edebilirsiniz.

Spor Ceket Modelleri

Spor ceket modelleri güz aylarında yürüyüş yapmayı seven tesettürlü hanımların oldukça çok tercih etmiş olduğu modeller arasında yer almaktadır. Özellikle kesim modeli ile birlikte hoş bir görünüm sağlayacak spor ceket modeller yeni sezon modası ile birlikte de sizlerin beğenisine sunulmuştur.

 

Etiketler :