Tesettür Giyimde Bluz Çeşitleri

Tesettür Elbiseler kategorisine 19 Ağustos, 2020 tarihinde eklendi.

Tesettür giyimin vazgeçilmez parçası haline gelen bluzlar son dönemlerde kadınlar tarafından en çok merak edilen ve araştırılan kıyafet haline gelmiştir.

Tesettür giyimin pek çok parça kıyafetten oluştuğunu ve kombin yapılırken pek çok kişi tarafından hangisinin tercih edileceği konusu pek çok kadının kafasını karıştırmaktadır. 2020 yılı modası ile birlikte sergilenen kıyafetler arasında en çok ilgiyi çekenin ise bluzlar olduğunu söyleyebiliriz. Çeşitli renkler, desenler ve modeller ile yayımlanan bluzlar gerek tesettürlü gerekse tesettürsüz bayanların oldukça ilgisini çekebilmeyi başarmıştır. Sizlere bu yazımızda en çok tercih edilen ve popüler olan tesettür giyim bluz çeşitleri konusundan bahsedeceğiz.

Tesettür Giyimde Bluz Çeşitleri

Tesettür giyimde bluz çeşitleri seçimi konusunda pek çok kadının aklını karıştırmaya devam etmektedir. Oldukça şık ve zarif bir görünüme sahip olan bu bluz çeşitleri son dönemlerin oldukça rağbet gören ürünü haline gelmiştir. Tesettür giyim bluz çeşitlerine ve modellerine gerek sanal mağazalar aracılığı ile gerekse fiziki şubeler aracılığı ile kolaylıkla ulaşabilmeniz mümkündür. Sizlere en çok tercih edilen bluz modellerini listeleyerek detaylı açıklamalarda bulunacağız.

  • Boncuk İşlemeli Bluz
  • Salaş Bluz
  • Klasik Bluz
  • Sivri Yaka Düğmeli Bluz
  • Fırfır Detaylı Bluz

 

Boncuk İşlemeli Bluz

Boncuk işlemeli bluz 2020 yılı tesettür modasında en çok tercih edilen bluz modellerinin başında yer almaktadır. Oldukça şık bir görüntü sergileyen boncuk işlemeleri ile birlikte aksesuarların iyi bir şekilde kombinlenmesi zarif bir görüntü elde etmenizi sağlayacaktır. Bunun yanı sıra çanta ve ayakkabınızı da boncuk detayları ve kıyafetinizin renk uyumuna göre kombinlemeniz hoş bir görüntü kazandıracaktır.

Salaş Bluz

Salaş bluz tesettürlü veya tesettürsüz hanımların en çok tercih etmiş olduğu bluzlar arasında yer almaktadır. Gerek kullanımının rahatlığı gerekse zarafeti ile birlikte hoş bir kombin oluşturmak isteyenlerin sıkça tercih ettiği bir kıyafet olmuştur. Salaş bluz tercihinizde dikkat etmeniz gereken en önemli nokta ise bedeninize orantılı bir tercihin yapılmasıdır.

Klasik Bluz

Klasik bluzlar, tesettürlü hanımların vazgeçilmezi olmaya devam etmektedir. Özellikle kesimleri ile birlikte ön plana çıkan bu bluzların bordo, siyah veya yeşil renginin tercih edilmesi yapılacak olan kombinde de sizlere kolaylık sağlayacaktır.

Sivri Yaka Düğmeli Bluz

Özel davetlerin vazgeçilmezi haline gelen sivri yaka düğmeli bluz çeşitleri renkleri ve desenleri ile birlikte pek çok kadını kendisine hayran bırakmayı başarmıştır. Resmi davetler dahil olmak üzere pek çok alanda tercih edebileceğiniz bu güzel bluz çeşidini kolaylıkla kombinlemeniz de mümkündür.

Fırfır Detaylı Bluz

Fırfır detaylı bluz çeşitleri 2020 yılı tesettür modasında yaz ve sonbahar aylarında pek çok kadının vazgeçilmezi olmaya devam etmektedir. Gerek modeli, gerek rengi, gerekse kolay bir şekilde kombinlenmesi ile ön plana çıkan fırfır detaylı bluzlar ayrıca sanal mağazalarda yer alan uygun fiyatları ile de göz doldurmaya devam etmektedir.

Etiketler :