Tesettür Giyimde Abiye Modelleri

Abiyeler kategorisine 21 Ağustos, 2020 tarihinde eklendi.

Tesettür giyimde abiye modelleri son dönemlerde kadınların oldukça beğendiği ve takdir ettiği kıyafetler arasında yerini almıştır.

Yaz ve sonbahar aylarının yaklaşması ile birlikte abiye modellerine olan ilgide oldukça artmıştır. Çeşitli modeller ve renklerde piyasaya sürülen abiye modelleri pek çok kadın tarafından ilgi ile takip edilmektedir. Sizlerde 2020 modasında oldukça ses getiren abiye modelleri hakkında araştırma yapıyorsanız yazımıza kulak verebilirsiniz. Sizlere bu yazımızda tesettür giyimde abiye modelleri hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Tesettür Giyimde Abiye Modelleri

Abiyeler genellikle düğün ve nişan gibi özel davetlerde tercih ediliyor olsa da, 2020 yılı modası ile birlikte günlük yaşamda da oldukça çok tercih edilmeye başlanılmıştır. 2020 yılının ön plana çıkan ve trendi haline gelen abiye modellerini sizler için listeledik;

İşte 2020 Tesettür Giyim Abiye Modelleri;

  • Toprak Tonlu Abiye Modeli
  • Altın ve Limon Abiye Modeli
  • Kelebek Abiye Modeli
  • Çiçek Desenli Abiye Modelleri
  • 80’li Yılların Abiye Modeli
  • Püsküllü Abiye Modeli
  • Katmanlı Abiye Modeli
  • Büyük Detaylı Abiye Modeli
  • Gold, Vişne ve Gri Renkli Abiye Modelleri
  • Leopar Desenli Abiyeler

Yukarıda listelemiş olduğumuz abiye modelleri 2020 yılı abiye modasının vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Bunun yanı sıra piyasaya sunulan pek çok modeli de listemize eklememiz mümkündür.

Abiye Kombini Nasıl Yapılmalı?

Abiye kombini yaparken dikkat etmeniz gereken asıl noktaların başında renk uyumu gelmektedir. Kullanacağınız kıyafet, ayakkabı ve çantanızın renk uyumunun yakalanması sizlerin zarif ve şık görüntü elde etmeniz için oldukça önemlidir. Siyah elbise ve parlak altın sarısı çantanın yanında yine gold renklerinde ayakkabı tercih edilmesi abiye kullanımında yapılacak en iyi kombinler arasında yer almaktadır. Bunun yanı sıra abiye rengi seçiminde vişneçürüğü ile yine gold renkli çanta ve ayakkabı tercih de sizlere zarif b ir görüntü sağlayacaktır.  Eğer bu uyumu yakalayabilirseniz güzel bir kombin oluşturmuş olacaksınız.

Abiye Modeli İle Aksesuar Uyumu Nasıl Sağlanır?

Abiye Modeli ile aksesuar uyumunun sağlanması güzel b ir kombin oluşturmak için oldukça önemlidir. Günümüzde yapılan en büyük hataların arasında aksesuarların abiye üzerindeki uyumunun yanlış bir şekilde tercih edilmesi gelmektedir. Abiyelerin üzerine kullanabileceğiniz bronş ve takıların seçiminde renk uyumuna ve aksesuarların boyutuna dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu uyumu sağladığınız da aksesuarlarınız ve elbiseniz ile bir bütün renk uyumu oluşturarak oldukça zarif bir görünüm elde edebilirsiniz.

Etiketler :