Tesettür Giyim Yaz Kombinleri

Kombinler kategorisine 19 Eylül, 2020 tarihinde eklendi.

Pastellere, çiçeklere, float parçalara veya mokasenlere düşkün olun, herkes için bir şeyler var. Bir katmanı soyabileceğimiz, kendinden emin bir şekilde küçük bir cilt gösterebileceğimiz ve dışarıda geçirdiğimiz zamanı artırabileceğimiz o zamanda en iyi tesettür giyim yaz kombinleri denemeniz gerekmektedir. En sevdiğiniz başörtüsü yeni stilleri ve parçaları denemekten çok heyecanlı olabilirsiniz, bu yaz kesinlikle denemeyi seveceğiniz geniş bir kıyafet yelpazesi var.

Daha hafif ve daha parlak olmak istiyorsunuz, bu bir gösterişli blazer, parlak bir pantolon veya sadece renkli bir kolye şeklinde olabilir. Bu nedenle, ister cesur hissediyor olun, ister daha ince bir yaklaşım benimsemeyi seviyor olun, değişen mevsimlerle uyumlu gardırop ayarlamaları yapmanın kolay yolları vardır. İşte tesettür giyim yaz kombinleri ve ipuçları.

Ayakkabılarınızı Değiştirin

Botlar ve spor ayakkabılar gardırobun arkasına sürüldükçe, kısa bir süre sonra sandaletlerle çıkıp ayaklarınızı gösterme ve tüm mevsim boyunca nefes almalarına izin verme zamanı gelecek. Şık ve modern sandalet modellerini tercih etmeniz gerekmektedir.

Siyahı Atmanın Zamanı Geldi

İlkbahar veya yaz için bir görünüm istiyorsanız, daha koyu, daha derin gölgelerden bazılarına veda etmeniz gerektiği anlamına gelir. Hepsini bir araya getirmeniz gerekmez, ancak görünümün odak noktasının daha parlak tonlarınıza doğru geldiğinden emin olun.

tesettür giyim yaz kombinleri

Desen Zamanı

Güzel bir çiçek buketi veya dijitalleştirilmiş bir ikat, bu yazın feminen bir kıyafeti olmak için en iyi seçenek bir desen. Unutmamanız gereken desenler yanlamasına çok ise sizi kilolu gösterebilir. Dikey desenler ise sizi uzun gösterebilir. Bu yüzden aldığınız ürünler her açıdan değerlendirmeniz gerekmektedir.

İyi Bir Çift Güneş Gözlüğü Seçin

Yüz şeklinize uyan stili bulun ve yapabildiğiniz her bakışı karşıya gösterin. Başka yere gitmeden, en iyi başörtüsü yaz görünümlerinden oluşan seçkimizin tadını çıkarın!

Etiketler : , ,