Tesettür Geniş Paça Pantolon Kombinleri

Pantolon kategorisine 20 Kasım, 2020 tarihinde eklendi.

Bu yılın trendinden seçmek ve giymek istediğiniz bir şey varsa, o zaman tesettür geniş paça pantolon tercih edebilirsiniz. Her zaman kot pantolonu veya etek giymek yerine geniş paçalı pantolonlar tercih edebilirsiniz. Geniş paçalı pantolonlar hem rahat hem de çok tarz bir görünüme sahiptir. Geniş paçalı pantolon, 1970’den ilham alan çok boho bir görünümdür. Henüz geniş paçalı bir pantolonunuz yoksa, gidip satın almanızı öneririz, pişman olmayacaksınız! Giydiğinizde favorileriniz arasında olacaktır. Günlük yaşamınızda başörtüsü modası ile tesettür geniş paça pantolon giymenin muhteşem ipuçlarına bir göz atın ve okuyun.

  • Her şeyi orantılı tutun ve her şeyi dengeleyin, bu nedenle uzun ve ince iseniz, büyük boy üstleri ve gömlekleri olan geniş paçalı pantolonlarla giyin.
  • Şık, klasik görünümlü bir giyim için, iyi oturan uzun bir hırka ile geniş paçalı pantolon kombinleyebilirsiniz.
  • Geniş paçalı pantolonun bacak uzatma etkisi vardır, bu da onları kısa olanlarımız için harika kılar. Yüksek bel, bacaklarınızda uzatma etkisi sağlayacaktır.

tesettür geniş paça pantolon

  • Ayrıca kısa boyluysanız, geniş paçalı pantolonu düz, özel bir paltoyla giyin ve biraz topuklu ayakkabılarla kombinleyin. Pantolonun çok fazla dışarı çıkmamasına dikkat edin. Onların içinde boğulmak istemezsin.
  • Günlük bir görünüm için pastel tonlarda geniş paçalı kotlar giyin. Ekstra koruma sağlamak ve görünümünü yumuşak tutmak için kadınsı fırfırlı uzun bir gömlek ekleyin.
  • Özel günler için, üst kısmı daha kısa olan ve üstte baskılı veya süslenmiş bir kimono ile saten geniş paçalı pantolonları deneyin. Sade bir başörtüsü ve topuklu ayakkabılar tercih edin.

Sizlere en sevdiğimiz geniş pantolon mütevazı görünümlerimizden bazılarını aktardık. En sevdiğiniz tesettür geniş paça pantolon kombinlerini aktardık. Yorum kısmına fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. Eğer sizlerin de fikirleriniz varsa bizlere yazabilirsiniz.

Etiketler : , ,