Tesettür Genç Giyim Modelleri

Genel kategorisine 7 Kasım, 2019 tarihinde eklendi.

Tesettür giyim denildiğinde genellikle aklımıza ilk gelen şıkır şıkır, şık ve zarif elbiseler geliyor. Ancak biz, tesettürlü genç bayanlar için de bir yazı hazırlamak istedik ve günlük, sportif tesettür şıklığını yansıtan en güzel parçaları galerimizde bir araya getirdik.

Genç bayanların çok hoşuna gidecek uzun tunikler, gömlekler, bluzlar, eğlenceli ve desenli kazaklar, pantolonlar, genç bayanlara hitap eden etekler, sonbahara uygun hırkalar, pançolar ve paltolar ile tesettür genç giyim bu yazımızda karşınızda. Gelin isterseniz o modellerden bazılarına bir bakalım…

Tesettür Genç Giyim

Tesettür Genç Giyim

Genç giyim, her zaman genç bir tarzı yansıtmalı. Yaşınızdan çok büyük duran bir elbise yerine, resimdeki gibi genç tesettür kombinleri tercih edebilirsiniz. Çiçek desenli maksi boy bir elbise, üzerinde kot gömlek ve dolgu topuklu ayakkabılar ile hem ilkbahar- yaz hem de sonbahar sezonlarında tercih edebileceğiniz, genç, enerjik ve modern bir kombin.

Tesettür Genç Giyim

Tesettür Genç Giyim

Genç kadının stiline baktığımızda, en çok kullanılan parçalardan birinin kot gömlek ve kot ceketler olduğunu görüyoruz. Sportif, günlük ve modern bir tarz yaratan denim ceket ve gömlekler, tesettürlü bayanlara da farklı kombin seçenekleri sunuyor.

İki farklı kombinde kullanılan iki farklı kot gömlek ve ceket. Siyah maksi etek üzerine beyaz bir bluz giyilen ilk kombinde, tesettür kombini tamamlayan kot gömlek, siyah sade bir eşarp ve desenli bir fular oluyor. İkinci kombinde ise nude tonlardaki maksi elbiseye sportif bir görünüm kazandıran, yine kot ceket oluyor. Diğer tesettür genç giyim önerileri için galerimizde yer alan modellere bakabilirsiniz…