Tesettür Gelinlik Modelleri

Gelinlik kategorisine 17 Eylül, 2020 tarihinde eklendi.

Müslüman kadınlar düğün için zarif islami gelinlik ve son moda başörtüsü stilleri mi arıyorsunuz? Düğünün gösterişli ve mütevazı görünmesi için müslüman kadınlar ne giymeli? Kıyafet trendleri, büyük gününüzü gerçekten çarpıcı kılmak için bu sezonun en şık tesettür gelinliğini getiriyoruz. İşte tesettür gelinlik modelleri;

Hangi İslami Gelinlik Seçilmeli?

İşte en iyi gelinliği seçmek için bazı ipuçları;

  • Aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli renkler vardır. Kültürel açıdan uygun bir renk seçin.
  • Düğünlerde koyu renkler şiddetle tavsiye edilir. Bununla birlikte, açık bir renk de seçebilirsiniz.
  • Bir başörtüsü takmayı planlıyorsanız, farklı tarzlar arayın ve size en uygun olanı seçin.
  • Karmaşık işlenmiş ve işlemeli gelin elbiseleri en çok trend oluyor.
  • En iyi bulduğunuz benzersiz şekilde farklı bir kesim ve stil seçin.
  • Ağ, şifon ve ipek gibi farklı kumaşları tercih edin.
  • Bazı süs eşyaları ve mücevherler yardımıyla görünümünüzü süsleyin.

tesettür gelinlik modelleri

Altın Gelinlik

Aynı renk ağa sahip bej tesettür gelin için mükemmel bir parçadır. Başa takılan payetler ve ağır mücevherlerle süslenmiş olması çok sevimlidir. Bazı ağır elbiselerden hoşlanan bir gelin iseniz ve boynu da kapalı olduğundan gelinler, kalabalık arasında öne çıkmasını sağlayan yaka hattı çevresinde ağır boncuklu işler yaptırabilir.

Mavi Kloş Elbise

Mavi olağandışı bir renktir ve düğününüz için onu seçmek riskli olsa da ailenin konuşmasını yıllarca sürdürecektir. Bu güzel gelin, mavi süslemeli, boncuklu ve payetli tarzı drapeli bir elbise seçebilirsiniz.

Kırmızı Gelinlik

Tesettür giymek çok moda oldu. Tesettür günlük giyim ve gardırobumuzun bir parçası haline geldi ancak bir gelinlik ile güzelce şekillendirilebilir. Tesettür, kişinin karakterini ve imanı yansıtan tevazu demektir. Bu nedenle kızlar ve kadınlar daha zarif görünmek için başörtüsü takmayı ve şekillendirmeyi severler.

İnci Elbise

Sadeliğin içinde her kadının zarafeti yatıyor. Sade incilerle kaplanmış bej elbiseyi ve inci ve altın kafa bandıyla bej ağda uyumlu bir başörtüsü seçebilirsiniz. Daha basit bir elbiseye gidecekseniz, gözlerinizi yoğun bir şekilde yaptıracağınızı unutmayın. Tesettür gelinlik modelleri hakkında bilgi için sitemizi takip etmeye devam edin.

Etiketler : , ,