Tesettür Gelinlik Modelleri 2020

Gelinlik kategorisine 4 Eylül, 2020 tarihinde eklendi.

Tesettür gelinlik, düğünlerde giderek daha popüler hale geldi. Tesettür gelinlik modelleri 2020 büyük günlerinde eşsiz bir dokunuş katar. Tesettürlü gelin için mükemmel bir gelinlik bulmak her zaman kolay olmuyor. Ancak bazı değişiklikler ve yaratıcılıkla, her zaman hayalini kurduğunuz şık bir elbise bulacaksınız. Öyleyse, başörtüsü takan bir gelin iseniz, işte seveceğiniz, özenle seçilmiş güzel tesettür gelinlik modelleri 2020;

Minimalist ve Klasik

Kalbinizi minimal stillere ayarladıysanız, bu görünümü seçin! Minimalist Tesettür gelinlik, tüm zamanların en güzel gelin görünümlerinden biridir. Her zaman popüler ve zarif bir görünüm verir. Bu arada, bu stil tüm şekil ve boyutlarda çok hoş görünüyor!

tesettür gelinlik modelleri 2020

Peri Masalı Balo Elbisesi

Bu zarif Tesettür tarzıyla karşılaştığınızda ilk düşünceniz nedir? Peri masalı? Prenses? Kül kedisi? Çan şeklindeki bu büyülü elbise, her kızın masalsı rüya gelinliğinin özüdür. Gömme bir korse, tam etekle belde parıltıyla, bu elbiseyle çarpıcı görüneceğiniz garanti!

Pelerinli Gelinlikler

Bir sonraki düğün trendi pelerinli gelinlikler olacak biliyor musunuz? Gelin adayları, en son süper kadın kıyafetinizle tanışın – pelerinli gelinlikler. Bir pelerinle eşleştirilmiş bir gelinlik, nihai moda ifadesidir. Gelin pelerinindeki aplikler gelin görünümünüze şıklık katıyor. Dahası, gelin pelerini de ekstra koruma sağlıyor. Düğününüze gelmenin en harika yolu olduğunu düşünüyoruz.

Çiçekli Gelinlik

İşte bilmeniz gereken en kadınsı Tesettür gelinlik tarzlarından biri! Özel çiçek boncukları ve 3 boyutlu süslemelerle tasarlanan fantastik gelinlik, gelinliğinizi muhteşem hale getirecek. Tesettür gelinlik vintage çiçeklerden oluşan güzel bir duvakla kesinlikle harika görüneceksiniz!

Vintage Dantel Elbise

Bu zarif dantel tesettür gelinliğe ne dersiniz? Çarpıcı ve klasik bir gelin görünümü yaratmak istiyorsanız buraya bakın. Dantel asla modası geçmez. Üstelik uzun kollu gelinliğinize klasik bir dokunuş katıyor. Bunun da ötesinde, piyasada dantel tasarımlı çok sayıda tesettür gelinlik var. Boho, rustik ve sonbahar düğünü teması için mükemmel olduğu için neden benzersiz bir dantel tasarımlı elbise seçmiyorsunuz?

Etiketler : , ,