Tesettür Ekose Kaban Elbiseler

Ceket kategorisine 1 Aralık, 2020 tarihinde eklendi.

Klasik ve zarif tarzın hayranıysanız, palto elbiseler bu kış gardırobunuza eklemek için mükemmel bir parçadır. Bu klasik parça, paltoyu andıran ve tipik olarak bir paltoya benzer yakalı, yakasız ve önden sabitlenmiş bir kadın elbisesidir. Bir tesettür ekose kaban elbiseler, geleneksel bir elbise gibi tek başına veya bir ceket gibi ikinci bir kat olarak giyilebilir.

Bu, yatırım yapmak için harika bir parça, özellikle bir kıyafet seçmeye gelince fikirleriniz tükendiğinde ve yine sıcak tutmak istiyorsanız harika bir parçadır. Bu güzel tesettür ekose kaban elbiseleri koleksiyonuna rastladık, uzunluğu alçakgönüllülük için mükemmel, düğmeler çok fazla stil katıyor ve yine de bu paltoları bir maxi elbise, bir gömlek ve pantolon, bir kazak ve etek üzerine giyerek bu paltolarla katman oluşturabilirsiniz. Bunları tek başına bir elbise olarak giymeniz yeterlidir.

Daha önce de belirtildiği gibi, bir palto elbiseyi şekillendirmenin en iyi yollarından biri, onu başka bir elbisenin üzerine katlamaktır. Bu ekoseli paltolarla bu güzel görünümü elde etmek için aşağıdaki paltolardan birini giyebilir ve kontrast oluşturmak için ekoselerle aynı renkte düz bir elbise ile eşleştirebilirsiniz. Aksesuarlar (çanta ve ayakkabılar) için siyah veya kahverengi kullanın ve işte başlayın. Daha fazla uzatmadan bu palto elbiselerine göz atın.

tesettür ekose kaban

Tayt ve Botlarla

Sıcak kalmak ama yine de vücudunuzu göstermek istiyorsanız, neden ince taytlı orta uzunlukta bir palto denemiyorsunuz? Kışın renkleri kahverengi, siyah ve beyazdır, bu yüzden bunlara sadık kalın.

Şifon Elbise

Kızlarınızla bir partiye mi gidiyorsunuz? Farklı görünmek, ancak sıcak kalmak mı istiyorsunuz? Diz boyu şifon bir elbise, şık bir ceket ve birçok aksesuarla biraz canlandırın.

Gündüz Giyimi

Gündüz biraz eğlenmek ister misin? Etek gibi ışıltılı bir giysi giyin. Unutulmaz bir stil olacağı kesin olan eğlenceli bir görünüm için ekose bir ceketle eşleştirin.

Etiketler : , ,