Tesettür Egzersiz Kıyafet Fikirleri

Genel kategorisine 4 Aralık, 2020 tarihinde eklendi.

Birçok kadın, spor salonunda giyebilecekleri türban egzersiz kıyafetlerini seçmekte zorlanır. Onlardan biriyseniz, işte spor salonunda rahatça giyebileceğiniz birkaç fikir. Bu makalede başörtülerin spor salonuna giyebileceği kıyafetler hakkında ipuçlarını aktaracağız. Tesettür egzersiz kıyafetleri mi arıyorsunuz? Tesettür hafif uzun kollu üstler, büyük beden eşofman altı ve uzun kapüşonlu üstler giyebilir. Ayrıca üst etek veya dar taytlar da giyebilirsin. En iyi başörtüsü egzersiz kıyafeti fikrini görmek için okumaya devam edin.

Temeller

Her zaman spor salonunda giyebileceğiniz rahat bir temel set bulacaksınız. Bu, eşofman altı, tozluk ve bir egzersiz üstünü içerir. Terlemeye dayanıklı bir ceket bile spor salonunda rahatça egzersiz yapmak için uzun bir yol kat edebilir. Ayrıca antrenman yaparken taytlarınızla birlikte giyebileceğiniz uzun bluz da giyebilirsiniz.

tesettür egzersiz kıyafetleri

Başörtüsü

Nike gibi markaların terlemeye dayanıklı başörtüsü egzersiz kıyafetlerini piyasaya sürmesiyle, başörtüsü için işler daha kolay hale geliyor. Pamuk başörtüsü kullanmak, antrenman başörtüsü takmayanlar için iyi bir seçenektir. Sabah koşusu planlıyorsanız başörtüsünüzün altına şapka takın.

Şekillendirmek

Egzersiz görünümünüzü geliştirecek modaya uygun unsurları seçerek aktif yaşam tarzınızı geliştirin. Tesettür egzersiz kıyafetleri hem rahat hem de şık olabilir. İşte mütevazı spor kıyafetleri için bazı akıllı fikirler;

  • Yazları hafif bir kumaşı tercih edin ve kışlar için uzun kollu tişört ve eşofman altı idealdir.
  • Vücudunuzun bölümlerini açığa çıkardıkları için çok sıkı kıyafetler giymeyin.
  • Şort giymek istiyor ancak uzunluğu nedeniyle isteksizseniz, altına tayt giyin veya diz boyu çoraplarla gidin.
  • Mütevazı bir görünüm için katman ekleyin. Süveter ve kapüşonlular işe yarayacaktır.
  • Egzersiz yapma zamanı geldiğinden makyajı ve saçı aşırıya kaçmayın.
  • Mütevazı bir görünüm için, sağlam bir tutuşa sahip başörtüsü takın.

Etiketler : , ,