Tesettür Davet Elbiseleri

Elbise kategorisine 19 Temmuz, 2019 tarihinde eklendi.

Düğün, nişan, yemekli organizasyonlar, mezuniyet gibi davetlerde, tesettürlü bayanlar için kıyafet seçeneği artık eskiye oranla çok daha fazla. Her renk, her tarz ve her zevke uygun farklı model seçeneklerinin yer aldığı tesettür davet elbiseleri, bu sezon da dantel işlemelere ve boncuk detaylara sıkça yer veriyor.

Davetlere şıklığınızı yansıtan birbirinden güzel davet elbiseleri için, tesettür giyim mağazalarını ve tesettür giyim sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Hem gündüz hem gece düzenlenen davetlerde giyebileceğiniz tesettür davet elbiseleri, her bütçeye uygun seçeneklerle tesettür giyim mağazalarında yerini alıyor. Dantel, abiye ve şık elbiselerde en çok tercih edilen detaylardan biri oluyor.

tesettur-abiye-elbiseleri

Pudra rengi ve beyaz, her zaman kullanabileceğiniz renkler. Katılacağınız tüm davetlerde tercih edebileceğiniz iki elbise modeli de modern ve zarif seçimler. Belde kemer detayı ile hareketlendirilen her iki elbisenin de ilk öne çıkan detayı zarifliği oluyor. Dökümlü bir kol detayı bulunan beyaz elbise ve dantel detayların bulunduğu pudra rengi elbise, zarif ve modern tesettür davet elbiseleri arasında yer alıyor.

Yine hemen her davette tercih edebileceğiniz şık ve zarif bir elbise. Tüller ile hareketlendirilen etek detayı ve üzerindeki taş işlemeler oldukça zarif görünüyor. Elbisenin üst kısmındaki işlemeler de elbisenin en dikkat çekici kısmı. Rengi dolayısıyla, her mevsimde katılacağınız davetlerde rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir model. Diğer tesettür davet elbisesi modelleri için galerimize de göz atabilirsiniz.