Tesettür Çiçekli Elbise Nasıl Giyileceğine Dair İpuçları

Elbise kategorisine 22 Eylül, 2020 tarihinde eklendi.

Bu yaz her yerde çiçekler açacak. Bu çiçekler bahçenizin dışında ortaya çıkacak: pantolonlar, etekler, elbiseler, bluzlar ve daha fazlası. Ancak Tesettür olarak, sade bir tesettür rengiyle eşleştirilmiş maksi çiçekli bir elbiseden daha çarpıcı hiçbir şey görünmüyor. Koyu ve parlak renklerde veya pastellerde buketler arayın. Çiçek desenlerini eşleştirebileceğiniz çok sayıda renge sahipsiniz ve ne kadar az renk seçerseniz, o kadar şık görünmek o kadar iyi olur. Aşağıda, bu yaz tesettür çiçekli elbise modellerini akıllıca kullanmanıza yardımcı olacak bazı moda ipuçları verilmiştir;

Çiçekli Kıyafetlerle Başörtüsü Şekillendirmek İçin İpuçları

Tesettür çiçekli elbise modellerini şekillendirmek için bazı kolay ve yönetilebilir moda püf noktaları ile başlayalım.

Karıştır ve Eşleştir Kombinasyonu: Çiçekli bir kıyafetle çiçekli bir başörtüsü giymek, neredeyse hiç iyi görünmeyen bir şeydir, bu yüzden bu, kaçınmanız gereken bir kombinasyondur.

Çiçek Baskısı: Güzelliğin sadelikte yattığını söyledikleri gibi, geri kalanını olabildiğince basit tutarak, çiçek baskısını kıyafetinizin öne çıkan kısmı yapın.

tesettür çiçekli elbise

Aynı Palette Renkli Kıyafet: Farklı renkleri karıştırmaya ve eşleştirmeye çalışırken, aynı paletin renklerini seçtiğinizden emin olun, böylece birbirleriyle uyumlu olurlar.

Renk Patlaması Yapın: Bir renk patlaması eklemek için, kıyafetinizdeki baskıdan en parlak rengi seçin ve başörtüsü ve o rengin aksesuarlarını kullanın.

Çizgili veya Puantiyeli Çiçek Baskısı: Çiçekler, çizgili veya puantiyeli gibi diğer baskılarla eşleştirildiğinde genellikle harika görünür, bu nedenle yeterince cüretkarsanız, bu stili deneyin.

Etek, pantolon, başörtüsü ve hatta çantanızdaki çiçeklerden herhangi bir renkle çiçek desenlerini eşleştirebilirsiniz. Çiçeklerin ana rengini seçmek için basit, klasik beyaz bir üst kısmı olan çiçekli bir etek deneyebilir ve başörtüsü çiçek renginden biriyle eşleştirebilirsiniz. Ayrıca birlikte harika görünen denim ile çiçek desenlerini de deneyebilirsiniz. Çiçek desenlerini bir deri ceketle de deneyerek çiçek parçasının kıyafetinizde öne çıkmasını sağlayabilirsiniz. Hepsi çiçek desenlerinizin ne kadar koyu, açık veya renkli olduğuna bağlıdır.

Etiketler : , ,