Tesettür Ceket Modelleri 2020

Ceket kategorisine 8 Eylül, 2020 tarihinde eklendi.

Tesettür ceket modelleri, Müslüman bir kadının kimliğidir. İşte bugün ele alacağımız en son ceket trendlerinin bir özeti. Ve bu kış sezonunda yeni ceketler almayı planlıyorsanız, bunlar elbette yatırım yapmanızı önerdiğimiz tesettür ceket modelleri olacaktır.

Tesettür Kabarık Ceket

Sert, uzun ve dondurucu kışların yaşandığı bir ülkede yaşıyorsanız, kabarık bir ceket gardırobunuzda isteyeceğiniz bir eşya olacaktır. Sizi mükemmel bir şekilde sıcak ve tüylü tutarak, her türlü soğuk günü atlatabilir. Uzun kabarık ceketler, vücudu mükemmel bir şekilde örtmesi, kışın sizi sıcak tutması, son derece şık görünmesi nedeniyle özellikle tesettür için en uygun seçimdir.

Tesettür Çiçekli Bomber Ceket

Çiçekli ceketler herkesin en sevdiği ceketler arasında. Şık, modaya uygun, renkli, şık ve çok sevimli görünüyorlar. Renkli, çiçekli bir ceketi kot pantolon, düz etek ve gömleğe gömülü veya uzun düz bir elbise ile eşleştirebilirsiniz. Çiçekli ceketin altına sade bir şeyler giyin, çünkü ceketin kendisi göz alıcı, kıyafetin merkezi ve ana giyim eşyasıdır. Siz gün boyunca zarafetle gösteriş yaparken, çiçekli ceket rengarenk kişiliğiniz konuşsun.

tesettür ceket modelleri

Tesettür Etek Ve Ceket

Etekler, mütevazı modanın özü olabilir. Kat uzunlukta, akıcı, tam örtücü ve yine de şık. Etekler olabildiğince çok yönlüdür, bu nedenle bu giyim eşyası dünyadaki pek çok başörtüsü için en çok tercih edilen üründür. Balo ve partilere dökümlü etekler giyilebilirken, günlük kıyafetler için düz etekler tercih edilir. İçine sıkışmış bir tişört veya resmi bir gömlekle, herhangi bir şekilde her gün giyebilirsiniz. Etekli ceket seçimine gelince deri ceketlerin yanı sıra klasik ceketleri tavsiye ederiz.

Tesettür Fermuarlı Ceketler

Fermuarlı ceketler, ister erkek ister kadın, herkesin gardırobunda en çok giydiği ve kesinlikle sahip olduğu bir şeydir. Bunca yıldır modayı takip ederek, büyük boy fermuarlı bir ceketten daha rahat bir şey bulamazsınız. Tayt veya kot pantolonla eşleştirilmiş büyük boy bir fermuarlı ceket asla modası geçmez. Türban başörtüsü ile sade bir kot pantolon ve fermuarlı ceket kıyafeti, herhangi bir gündelik gün, okul veya kız arkadaşlarınızla gezdiğinizde uygun olacaktır.

Etiketler : , ,