Tesettür Blazer Ceket Modelleri

Ceket kategorisine 25 Ağustos, 2020 tarihinde eklendi.

Renkli bir tesettür blazer ceket modelleri çoğu kişinin tercih ettiği giyimler arasındadır. Özellikle başörtüsü için yaz modasının en gözde parçalarından biridir. Bu yüzden bugün sizlere farklı kıyafetle rengarenk blazerleri nasıl giyeceğinizi anlatacağız. Böylece onları farklı şekillerde ve farklı durumlarda giyebilirsiniz.

Yeni bir sezon, yepyeni bir moda giyim seti gerektiren yeni bir görünüm gerektirir. Blazerler, rahatlık hissi, serinlik tarzı ve tabii ki her kadının bir numaralı gündelik kıyafeti nedeniyle yaz için mükemmeldir. Sezonun pastel ve en parlak blazer renkleriyle yaz ruhunu canlı tutun.  İşte tesettür blazer ceket modelleri nasıl giyilir;

Tek Renkli Blazer Kıyafet

Muhteşem bir görünüm için kıyafetinizin geri kalanını blazer renginizle eşleştirin. Görünümün biraz daha fazlasına ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız, farklı renkte bir çanta ekleyerek kırabilir veya bej gibi nötr renkli bir eşarp takmayı deneyebilirsiniz.

tesettür blazer ceket modelleri

Kot İle Renkli Blazer

Renkli blazer giymenin kolay ve hızlı bir yolunu arıyorsanız, hangi şekilde olurlarsa olsunlar, kot pantolonlardan daha iyisi yoktur. İspanyol paça, yüksek bel, skinny kot pantolon ve hatta mom jean ile muhteşem olabilir.

Renkli Blazer Kıyafet İçin Uyumlu Renkler

Bir mağazada güzel, parlak renkli bir blazer gördüğünüzde ve bununla hangi rengi giyerim diyebilirsiniz. Özellikle blazeriniz pastel sarı, yeşil, mor veya pembe ise, güzel renkli bir kıyafete sahip olmak için renkleri eşleştirebilir ve karıştırabilirsiniz. Başörtüsüne gelince, nötr olabilir veya aynı tonlarda bir şeyler giyebilirsiniz.

Baskılı Pantolonlu Renkli Blazerler

Kızların büyük çoğunluğu renkli baskılar giymekten çekiniyor. Ancak yukarıdaki bu kıyafetler, desenli veya baskılı pantolonlu renkli blazer ceketler giydiğinizde kombinasyonun ne kadar muhteşem olduğunu gösteriyor. Bu, birçok moda blogcunun seçimiydi ve bir günlük görünüm ve hatta topuklularla eşleştirildiğinde bir akşam görünümü için mükemmeldir.

Etiketler : , ,