Tesettür Bilezik Modelleri

Aksesuar kategorisine 12 Ağustos, 2020 tarihinde eklendi.

Bilezikler ve bileklikler, gündelikten resmiye, geleneksel başörtüsü tarzından çağdaşa kadar her türlü giysiye uygundur. Bu aksesuarlar ayrıca abartısız şıklıktan canlı, eğlenceli ve sportif bir görünüm yaratabilir. İşte tesettür bilezik modelleri ve ipuçları;

Bilezik ve Bileklikler

Kıyafetinizde fark yaratmak istiyorsanız tesettür bilezik modelleri harika bir seçimdir. Kalın görünümleri, başörtüsü tarzınıza ve mütevazı kıyafetinize karşı öne çıkmalarını sağlar. Görünümünüze renk katmaktan hoşlanıyorsanız, birçok parlak renkte sıklıkla bulunabilecekleri için bileklikler iyi bir yoldur.

Bilezikler de görünümünüzü güzelleştirmek için harikadır. Değerli taş veya inci bileklik, kıyafetinize anında incelik ve zarafet katacak. Daha gündelik tarzlar için boncuklu bilezikler ve gümüş bilezikler, başörtüsü tarzınız ve mütevazı kıyafetleriniz için etnik görünüm arıyorsanız eğlenceli olabilir.

tesettür bilezik modelleri

Bilezik ve Bileklik Takmayla İlgili İpuçları

 • Bilezikler en iyi ince bileklerde görünür. Bileziklerin sallanması ve gevşek bir şekilde sarkması gerektiği için bilezik ve bilek arasında bol miktarda boşluk olmalıdır. Etli bilek için bileklikler daha iyi bir seçenektir.
 • İnci bilezikler, küçük siyah elbisen abaya gibi koyu renkli kıyafetlerde harika görünür.
 • Altın veya gümüş kordonlu ya da kabuklu elmas içeren bileklik resmi kıyafetler için uygundur.
 • Halhal gibi desenler ve baskı kıyafetleri istiyorsanız, kıyafetinizin meşguliyetine karşı kaybolmayacağınız için iyi bir seçimdir. Genel olarak, bilezikler etnik desen kıyafetlerinin görünümünü geliştirir.
 • Bileğinize rahatça uyan bir bileklik bulduğunuzdan emin olun. Çok büyük bileklik özensiz görünecek ve hatta kayabilir. Çok küçük olması bilek hareketinizi kısıtlayabilir.

Tesettür Bilezik Modelleri

Bilezik Takma İpuçları

 • Bir bileğinize üç bilezik takmayı deneyin, bu bir gücün sembolüdür. İkisinin de eşleşmesi gerekmiyor, bu yüzden dışarı çıkıp farklı bir şey yapmaktan korkmayın.
 • Saatinizle birlikte tek bir altın bileklik gibi zarif ve şık bileklik harika görünüyor ve mükemmel bir kombinasyondur.
 • Değerli taşlar, cam veya doğal ahşap gibi boncuklardan yapılan el yapımı bilezikler, başörtüsü tarzınız ve sade giysileriniz için mükemmel aksesuarlardır. Sade bir görünüm için dramatik ve küçük boncuklar istiyorsanız büyük boncuklar seçin.
 • Değerli taş ve inci bilezikler muhteşem görünüyor ve kıyafetinize renk katıyor. Şık ve çağdaş bir görünüm için metal boncuk bilekliği seçin.
 • Tesettür tarzındaki kıyafetinize daha fazla parıltı veya renk eklemek için, benzersiz tasarıma sahip taşlardan, ahşaptan veya reçine boncuklardan yapılmış farklı boncuklu bileklik takın.
 • Bilezik tokası da aksesuarların tarzını artırabilir. Örneğin, kalın geçişli bir toka, mütevazı giysilerinize bir stil duygusu getirebilir.
 • Zekice bir kombinasyonla, boncuklu altın bilezikler, özellikle siyah abaya gibi belirli kıyafetleri de zenginleştirebilir. Daha az abartılı bir görünüm için kıyafetinizin diğer unsurlarının minimumda olduğundan emin olun.

Etiketler : , ,