Tekbir Çanta Modelleri

Çanta Modelleri kategorisine 6 Haziran, 2021 tarihinde eklendi.

Stil sahibi hanımlar bu sezonun Tekbir Çanta Eşarp Kombinlerini büyük bir merakla bekliyor. Eğer tesettürlü bir kadınsanız kombin oluştururken eşarp ve çanta vazgeçilmez parçalarınızdandır. Ve ihtiyacını olan tüm eşarp ve çanta modelleri yeni sezon modelleri ile
Tekbir mağazalarında yer almaktadır.

Tekbir Çanta Modelleri

Özelliklede yeni sezonda genç ve dinamik görünmenizi sağlayacak çanta ve eşarplara yer verilmiştir. Bunun dışında özel davetlerde, iş görüşmelerinde ya da ofis ortamında rahatlıkla kullanabileceğiniz Tekbir Çanta ve Eşarp Kombinleri mevcuttur.
Yeni sezonda Tekbir markası deri çantalara ağırlık vermiş durumda.

Tekbir Çanta Modelleri

Eşarp konusunda ise Tekbir marka ipek eşarplar oldukça ilgi görmektedir.
Bu sezon hem eşarp hem de çanta konusunda naturel tonlar daha fazla tercih edilmekte. Tabi eşarp ve çanta rengine karar verirken kıyafet kombinin rengi çok önemlidir. Tekbir markasında her zevke ve tarz uygun renk çeşitleri mevcuttur.

Tekbir Çanta Modelleri

Tekbir marka eşarplar sadece tesettürlü kadınların tercihi değil aynı zamanda tesettürlü olmayan kadınlarda Tekbir marka eşarpları çantalarının koluna dolayarak aksesuar amaçlıda kullanabilmekte. Yada fular olarak kıyafetlerine kombin oluşturmaktalar.Tekbir marka çanta ve eşarplarda bu sezon bordo ve camel renkler oldukça moda.Tekbir marka çanta ve eşarpların en yeni modelleriniz galerimizde görebilirsiniz.

Ayrıca aşağıdaki videodan sizler için bir araya getirmiş olduğumuz en yeni tekbir çanta modellerini izleyebilirsiniz.

Etiketler : ,