Taşlı Tesettür Abiye Modelleri

Abiyeler kategorisine 18 Kasım, 2018 tarihinde eklendi.

Şıklık her zaman için en büyük önceliklerden birisidir. Görüntünüzün iddialı ve tam manasıyla herkesi büyüleyen bir boyuta ulaşmasını istiyorsanız eğer yapacağınız seçimlerin çok önemli olduğunu aklınızdan çıkartmamalısınız. Öyle ki, birçok tesettürlü bayanın özel davetlere ya da özel günlerde ilk tercihi her zaman için abiyeler oluyor. Bu durum bir rastlantı değil tabi ki. Abiyeler gidilecek olan yerin ağırlığına uygun bir görüntüye bürünmenize olanak sağlıyor ve görüntünüzün tam da istediğiniz tarzda olmasına olanak tanıyor. Fakat her modelin bu denli başarılı olduğunu söyleyemeyiz. Eğer ki gerçekten şık bir görüntü istiyorsanız bakmanız gereken model, taşlı tesettür abiyelerdir.

Bordo Taşlı Tesettür Abiye Modelleri

Bordo Taşlı Tesettür Abiye Modelleri

Taşlı tesettür abiye modelleri herkesin kendine göre ürün bulabileceği kadar geniş bir ürün çeşitliliği ile karşımıza çıkıyor. Taş detaylarının abiyeye bir karakter kattığını söylersek çokta yanlış bir söz etmiş olmayız. Görüntünün olabildiğince üst seviyelere çekilmesini istiyorsanız eğer taş süslemeler işinizi çok fazla kolaylaştıracaktır. Son dönemde ağırlıklı olarak taş süslemelerin göğüs ve boyun kısmında desenler halinde kullanıldığını söyleyebiliriz. Bu tarz ürünlerin son derece başarılı sonuçlar doğuracağını da aklınızdan çıkartmamalısınız.

Taşlı tesettür abiye modelleri içerisinde daha farklı bir tarz arayanlar için taş süslemelerin bel kısmında bir kemer gibi kullanıldığı abiyelere göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Bu modeller görüntü itibariyle son derece sade fakat bir o kadar da şık ürünler olarak kabul ediliyor.