Sonbahar Tesettür Kombinleme İpuçları

Kış Modelleri kategorisine 24 Eylül, 2020 tarihinde eklendi.

Giysilerinizi katmanlarla nasıl üst üste koyarsınız? Bu, katmanlamayı seven herkes için bugünün yazısı olacak. Katmanlama, birkaç giysi katmanının üst üste binmesini ifade eden kombinlemektir. Bu teknik sadece birkaç kat giysi giymek değil, aynı zamanda her bir giysiyi görünür kılmak ve renk, malzeme veya hacim kontrastları oluşturmak için oynamaktır.

Neden sadece çok sıcak bir süveter ya da sadece büyük bir palto giymediğini merak edebilirsiniz. Ancak sonbahar tesettür kombinleri avantajı iki yönlüdür. Bulunduğunuz farklı yerlerin sıcaklıklarına göre katman kaldırma imkanı ile ısınmanıza olanak sağlar. Böylece ısınızı iyi yönetebilirsiniz. Ve katmanlamanın ilgisi sadece termal değildir. Birkaç parça, renk ve doku olduğu için bir kıyafete gerçek bir zenginlik katar. İşte sonbahar tesettür kombinleri ve ipuçları;

Katman Yoluyla Hacimlerle Oynayın

Birkaç kat giysiyi kaplamak herkesin benimseyebileceği bir tekniktir. Ancak özellikle uzun boylu ve zayıf insanlar için vücudun üst kısmına hacim kazandırılması tavsiye edilmez. İyi giyinmeye başladığımızda, öncelikle hacmi düşünmüyoruz. Bu utanç verici çünkü silüetinizi vurgulamanın ana yollarından biridir.

Renkleri Açıktan Koyuya Doğru Sıralayın

Devam etmenin en basit yolu, ölçülü ve zararsız renkleri bir araya getirmektir: mavi, bej, beyaz, gri. Ve katmanları üst üste koyduğunuzda en açıktan en karanlığa gidin. Bu mutlak bir kural değildir, ancak genel olarak hata riski olmadan çalışan kıyafet kombinasyonları oluşturmanıza yardımcı olur.

sonbahar tesettür kombinleri

Güçlü Renkler Ve Kalın Desenleri Birleştirin

Katmanlamanın iyi yanı, bir kumaşın yalnızca bir kısmını ortaya çıkarmaktır. Bu nedenle daha parlak bir renk veya cesur bir desen elde edebilir ve tüm dikkatimizi dağıtmadan onu zarif bir şekilde giyebiliriz.

Sevdiğimiz ama biraz sıra dışı ya da eski moda olduğu için nasıl giyileceğini bilmediğimiz desenli gömlekler var. Nötr renkli bir tişörtün üzerine veya gömleğinize yakın gölgelerde, üzerine bir hırka veya ceketle, yine benzer tonlarda giyin.

Renklerin, Desenlerin Ve Stillerin Kontrastında Oynayın

Oluşturulacak en ilginç zıtlıklar, farklı dokular seviyesindedir. Yumuşak, kalın, ince, pürüzsüz vb. ve bu karışımların yapılması da düşündüğünüzden daha kolay. Yün bir montun altına kot ceket giymekten korkmayın, aksine kesinlikle şık görünecek.

Etiketler : , ,