Sonbahar Tesettür Abaya Modelleri

Ferace kategorisine 6 Kasım, 2020 tarihinde eklendi.

Pek çok insan Instagram’da en son Abaya trendlerini arıyor, bu yüzden size sezonluk trend raporunu vermenin ve 2020’deki en son abaya tasarımlarını göstermenin zamanının geldiğini düşündük. Abaya gardırobunuzu güncellemek istiyorsanız ve modernize edin, sonbahar tesettür abaya modellerine başlamak için harika bir fırsat.

sonbahar tesettür abaya

Şık Batik Abayalar

Batik moda geri döndü, ama Abayas ile göreceğimizi düşünmemiştim. Bu parçalar dikkatimizi çekti ve gündelik giyim ve modern bir sabah görünümü için harika bir Abaya. Renkler ve desenler tamamen sizin tercihinizle ve neye yöneldiğinizle ilgilidir, ancak bizim favorimiz yeşil renktir.

İki Tonlu Abaya Trendi

Görünümünüzü yenilemek istiyorsanız bu iki tonlu Abayaları denemelisiniz. Biri 2 farklı renge ayrılan ve diğeri bir renk ve bir desen arasında olmak üzere iki tür vardır. Bunların çoğunu sokaklarda gördük ve bir süredir trend oluyorlar. Ayrıca hem sabah hem de öğleden sonra giymek için harikadırlar.

Toprak Renkli Abayalar

Toprak renkleri bu sezon Abayalar için çok popüler ve bu da çok zarif ve şık bir görünüm veriyor. Hoşunuza giden ve içinde rahat olduğunuz bir renk tonu seçin. Bu toprak tonları herkese uyar, tek yapmanız gereken size uyan rengi seçmekle ilgilidir.

Dantel Abayalar

Bu eğilimi elbiselerde gördük ve şimdi onları Abayalar ile görüyoruz ve gerçekten havalılar. Bu basit bir trend, ancak ilginç bir ek ayrıntı göstermektedir

Sonbahar tesettür abaya modelleri değişiklik gösterir ve bazıları bir başlık içerirken, diğerleri hiç baş örtüsü sağlamaz. Her iki durumda da, kapsama alanıyla ilgilenen bir kadın, başörtüsü ve çarşafı aynı anda giyecektir, çünkü kapüşonlu bir abaya, bir başörtüsü gibi baş ve saç örtüsünü sağlamaz. Başörtüsü ve abayaya ek olarak, bazı kadınlar da yüzün çoğunu veya tamamını kaplayan bir peçe takabilir.

Etiketler : , ,