Sonbahar Modası Volanlı Etek Modelleri

Tesettür Elbiseler kategorisine 24 Ağustos, 2020 tarihinde eklendi.

Sonbahar aylarının vazgeçilmezi olan volanlı etek modelleri günümüzde pek çok kadının beğenisini ve takdirini kazanmayı başarmıştır.

Şıklığın göstergesi olarak adlandırılan volanlı etek modelleri rahat ve zarif tasarımı ile birlikte tesettürlü hanımların en çok tercih etmiş olduğu kıyafetler arasında yer almaktadır. Özellikle sonbahar ve kış aylarında çokça tercih edilen volanlı etek modelleri şimdiden pek çok tesettürlü hanım tarafından alınmaya başlamıştır. Kombin açısından da oldukça uyumlu olan bu etek modelleri hakkında bilgi almak istiyorsanız yazımıza kulak verebilirsiniz. Sizlere bu yazımızda sonbahar modası volanlı etek modelleri konusundan bahsedeceğiz.

Volanlı Etek Modelleri Nedir?

Volan tekstil terimi olarak karşımıza çıkmaktadır. Volanlı etek modelleri ise kadın kıyafetlerin etek ucu veya kol yerlerinde verev olarak kesilmiş süs anlamına gelmektedir. Son dönemlerde çıkartılan modelleri ile birlikte tesettürlü ve açık hanımların ilgi odağına gelen volanlı etek modelleri birçok kişi tarafından beğenilerek kullanılmaktadır. Oldukça şık ve zarif bir görüntünün oluşmasını sağlayan bu model günümüzde de pek çok kadın tarafından beğeni ve takdir ile karşılanarak tercih edilmektedir.

Volanlı Etek Modelleri Neden Tercih Ediliyor?

Volanlı etek modellerinin tercih edilmesindeki asıl nedenler arasında rahatlığı ve kolay bir şekilde kombin oluşturması gelmektedir. Volanlı etek modelleri son zamanlarda çeşitleri ve renkleri ile birlikte pek çok kadının tercih etmesindeki asıl nedenler arasında yer almaktadır. Tarçın tonlarında ve koyu renklerde piyasaya sunulan volen etek modelleri her tarza ve kişiye uygun olarak tasarlanmıştır. Bel kısımlarından etek ucuna kadar olan volanların pek çok kadını da görüntüsü ile birlikte etkilediğini söyleyebiliriz. Volanlı etek modellerinin ayrıca bel kısımlarında geniş ve göze hitap eden kemerlerinde kullanıldığını söyleyebiliriz. Ayrıca aksesuarlar ile birlikte çok hoş ve zarif bir görüntü elde edilmesini sağlamaktadır.

Volanlı Etek Modeli Kombini Nasıl Yapılır?

Volanlı etek modeli ile birlikte pek çok kombini oluşturmanız mümkündür. Sade bir kombin oluşturmak istiyorsanız düz bir kazak ile volan etek tercihi yapabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken nokta alacağınız kazak ile volan etek modeli renginin uyumlu olmasıdır. Bizim önerimiz her ikisinin de siyah olmasından yanadır. Bu kombinin daha iyi bir şekilde ortaya çıkmasını sağlayacaktır. Gösterişli bir kombin oluşturmak istiyorsanız daha detaylı olan volanlı etek modellerini tercih edebilirsiniz ayrıca eteğinizin bel kısmına kıyafetiniz ile uyumlu bir kuşak bağlayarak harika bir kombin oluşturabilirsiniz. Bunun yanı sıra ayakkabı ve çantanızı da kombininize uyumlu bir hale getirmeyi unutmayın.

Etiketler :