Siyah Tesettür Giyim İpuçları

Elbise kategorisine 29 Eylül, 2020 tarihinde eklendi.

Çoğunlukla yas ve otorite ile özdeşleştirilen siyah, yine de kadının giyiminde sahip olunması gereken bir şeydir. Çalışan bir kadın için ya da sadece her gün giyinmek için, hepimiz bu rengi tereddüt etmeden giyiyoruz. Siluetimize bir değer oluşturmanın yanı sıra, bizi her durum için zarif ve sofistike yapar. İşte siyah tesettür giyim ipuçları ve önerileri;

Malzemeleri ve Öğeleri Karıştırın

Zihninizi fikirlere ne kadar açarsanız, sonuç o kadar kesin olacaktır. Her şey mümkün: deri, kot, saten, vinil… sınırınız yok. Başarılı bir kıyafet için parçaları ve stilleri karıştırın. Pamuklu süveterli deri etek, aynı renkte suni kürk ceket giyebilirsin, hepsi şık ve rahat bir görünüm için orta topuklu ayakkabılarla gayet stil olacaktır.

siyah tesettür giyim

Siyah Giyim İçin Aksesuarlar

Siyahın ciddi yanını kırmak için en iyi mücevher ve çantalarımızı ortaya çıkarmanız gerekir. Parmaklarınızı, bileklerinizi, boynunuzu süslemelisiniz. Ne kadar çok varsa o kadar iyi. Bu bir fırsattır. Biraz gümüş ve altın asla çok fazla olmayacaktır.

Siyah Görünümünüzü Farklı Bir Dış Giyim Rengiyle Aydınlatın

Toplam siyah görünümü bozmak için renkli bir deri ceket veya maksi bir ceket veya sadece bir kot ceket kullanın, her şey ne giydiğinize bağlıdır, gündelik stili tercih ediyorsanız, bir kot ceket kullanılacak en iyi parça olacaktır.

Tamamen Siyah Görünümünüzü Yüceltmek İçin Gösterişli Bir Makyaj

Tamamen siyah görünüşünüzü neşelendirmek karmaşık değildir. Her şey incelikle oynanır. Gözlerinizin rengini vurgulamak için gösterişli renklerle makyaj yapabilirsiniz. Parlak bir ruj ve göz kalemi ile çizilmiş bir ceylan gözü tercih edebilirsiniz. Siyah tesettür giyim ipuçları hakkında daha fazla bilgi için sitemizde günlük giyim kategorisinde diğer yazılarımızı kontrol edebilirsiniz.

Etiketler : , ,