Şık Ve Modern Tesettür Abaya Tasarımları

Ferace kategorisine 26 Kasım, 2020 tarihinde eklendi.

Bugün Müslüman kadınlar artık çarşafı sadece geleneksel şekilde giymekle sınırlı değil. Tesettür abaya tasarımları moda dünyası geçmişte hiç olmadığı kadar hızla değişiyor. Bu kısmen, birçok batılı tasarımcının abayaya ilgi göstermesinden kaynaklanıyor. Artan popülariteleri nedeniyle tasarımcılar, abaya gibi mütevazı giysilerin bile çok trend ve modaya uygun olabileceğini fark ederek koleksiyonlarına zarif ve modern tesettür abaya tasarımları eklemeye başladılar.

Tesettür Abaya Tasarımları

Abaya zarif bir şekilde giyilebilir. Geçmişte abaya sadece basit tasarımlarda ve siyah renkte mevcuttu, artık aklınıza gelebilecek her renkte mevcut. Müslüman kadınlar bu görünümü zarafetle kucaklıyor ve kişiliklerini ortaya çıkaran abayalar giyiyorlar. Ferace birçok renkte mevcut olsa da, hem Doğu’da hem de Batı’da yaşayan kadınlar tarafından siyah hala en popüler renk gibi görünüyor. Belki de bu geleneksel ve dini nedenlerden kaynaklanmaktadır. Ancak zayıflamayı hiçbir rengin yenemeyeceği ve ister abaya ister elbise olsun siyah renk gibi zarif görüneceği söylenemez.

tesettür abaya tasarımları

Koyu renklerde satın alınabilen abayaların yanı sıra, baskıları da mevcuttur. Rahat bir sokak görünümü için baskılar kot pantolonun altında harika görünüyor. Ya da daha resmi bir görünüm için, baskılı abayayı kontrast renkli geniş paçalı pantolonlar ve özel bir gömlek veya üst ile giyin. Abayalarda süslemelerin kullanılması bir başka popüler eğilimdir. Süslü bir abaya, özel günler için harika görünüyor.

Dolabınızın geri kalanıyla birlikte abayanızı nasıl şekillendireceğinizi deneyin ve daha yaratıcı olun. Size biraz ilham ve fikir vermek için bazı resimler paylaştık. Belirli bir stili veya görünümü seviyorsanız, lütfen sayfamıza yorum yazmayı unutmayın. Daha fazla tesettür abaya tasarımları hakkında bilgi almak istiyorsanız sitemizdeki değer yazıları kontrol edebilirsiniz.

Etiketler : , ,