Semira Kap Modelleri

Genel kategorisine 7 Eylül, 2019 tarihinde eklendi.

Yaz sezonunu gelmesiyle birlikte tesettür giyimde de hareketlilik başladı. Birçok marka peşi sıra yeni sezon modellerini tanıtıyor ve bu furyaya en son dahil olan isimlerden birisi de Semira. Özellikle kap modelleriyle dikkat çeken marka, bu sezona damga vuracak isimlerden birisi olarak kabul edilebilir.

Dantel İşlemeli Bordo Semira 2018 Kap Modelleri

Dantel İşlemeli Bordo Semira Kap Modelleri

Semira Kap Modelleri farklı tarzları bir arada bulabileceğiniz koleksiyon sayesinde istediğiniz ürünü kolayca bulabilmenize imkan sağlayacaktır. Son dönemde kaplarda dantel işlemesi sıklıkla karşımıza çıkıyor ve Semira’da bu noktada gerçekten çok başarılı işlerin altına imzasını atıyor. Özellikle bordo renkli dantel işlemeli kapların görüntü itibariyle zarif ve şık oluşu, bu modeli sokak modasında da tercih edilen bir ürün haline getirmeye yetiyor.

Eğer ki dantel detaylarını seven bir bayansanız Semira’nın dantel detaylı bordo kaplarını da çok beğeneceğinizi düşünüyoruz. Fermuar detaylı modellerde son dönemde giderek popülerliğini arttıran ürünle arasında gösterilebilir. Kapın ön kısmında boydan boya uzanan fermuar detayı bu sayede bir nevi aksesuar görünümü kazanıyor ve model zarif bir görünüm kazandırıyor.

Semira Kap Modelleri içindeki somon rengi ürünler ise sade ve zarif bir tercihte bulunmak isteyenler için en ideal seçenek konumunda. Somonun yaz mevsimine de fazlasıyla uyan bir yapısı var be böylelikle sezonun trendlerine uygun olarak kombinler yapılabiliyor. Aynı durum mercan rengi ürünler içinde geçerliliğini koruyor. Son dönemde mercan rengi de sokak modasına etki etmeyi başardı ve birbirinden başarılı kap modellerini görebiliyoruz.