Selam Pardesü Modelleri

Pardesü kategorisine 23 Nisan, 2019 tarihinde eklendi.

Tesettürlü hanımlar gün içerisinde dışarıda vakit geçirecekleri zaman hoş bir kombin yapmak isteyeceklerdir. Hoş bir kombinin yanı sıra aynı zamanda kış mevsiminde olduğumuzu düşünürsek sizleri soğuktan koruyacak modelleri tercih etmeniz gerekiyor.

Bordo Selam 2018 Pardesü Modelleri

Bordo Selam Pardesü Modelleri

Bu şekilde bir kombin yapabilirseniz eğer hem tam istediğiniz gibi hoş bir görüntüye bürünebilecek, hem de kış soğuklarından korunabileceksiniz. Bu noktada da ilk olarak akıllara pardesüler geliyor. Pardesülerin kaliteli bir görüntüsü ve soğuk karşısında da son derece işlevsel özelliklere sahip olduğunu belirtmeliyiz. Şu an için piyasada en başarılı pardesü modellerini üreten markalardan birisi haline gelen Selam, başarılı işlerin altına imza atarak bu alanda sizlere en iyilerini sunuyor.

Selam Pardesü modelleri herkesin beğenisini kazanacak cinsten modeller ile dikkatleri üzerine çekebiliyor. Marka, başarılı bir koleksiyon ile bu senenin favori markalarınızdan birisi haline gelecek diye düşünüyoruz.

Geçtiğimiz senenin en popüler renklerinden birisi olan bordo, yeni yılda da oldukça popüler olacak gibi görünüyor. Son derece asil bir renk olan bordonun, kaliteli bir kesim ve doğru dokunuşlarla bir araya getirilmesi, pardesüleri bambaşka bir görüntüye büründürdüğünü aklınızdan çıkartmamalısınız.

Selam Pardesü modelleri içerisinde yer alan açık renklerdeki modellere de mutlaka göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Ekru renkli modelleri sadelikten yana tercihini kullanacak bayanlara önerebiliriz.