Selam Kap Modelleri

Kap kategorisine 16 Mart, 2019 tarihinde eklendi.

Son yıllarda biraz olsun modayı takip ediyorsanız eğer kap modellerinin çok fazla tercih edilmeye başladığını sizlerde fark etmişsinizdir. Tesettür markalarının hemen her koleksiyonunda kaplara yer veriyor oluşu bu yükselişte önemli bir etken konumunda. Eskiye nazaran daha kaliteli ürünler bulabiliyor oluşunuz sizlere de büyük kolaylık sağlayacak gibi görünüyor.

Selam, tesettür giyim sektöründe yükseliş içerisinde olan bir firma ve kap modelleri ile dikkat çekiyor. bu sene için tasarladığı modeller arasında bolca kap yer alıyor ve marka, kalitesini ilk bakışta belli etmeyi başarmış diyebiliyoruz. Eğer ki sizlerde yeni bir kap satın almak istiyorsanız ilk olarak Selam modellerine göz atmalısınız.

Damla Modeli Fuşya Selam 2018 Kap Modelleri

Damla Modeli Fuşya Selam Kap Modelleri

Selam kap modelleri geniş bir ürün çeşitliliği ile karşımıza çıkıyor. Renk paletinin zengin içeriği sayesinde hemen her renkte ürün bulmak mümkün oluyor. İlk olarak göz atmanızı tavsiye edeceğimiz ürün damla modelli fuşya kaplar olacak. Görüntüsü itibariyle çok zarif bir ürün olan damla modelli fuşya kaplar istediğiniz zarafeti size sağlayacaktır.

Selam kap modelleri arasında daha farklı bir şeyler arayanlar için ise ekose kapları tavsiye edebiliriz. Bunların yanı sıra taba renginin bu sene çok popüler olduğunu göz önünde bulundurursak Selam’ın taba rengindeki modellerinin de tercih edilebileceğini söylemeliyiz