Sade Siyah Abaya Nasıl Giyilir?

Ferace kategorisine 6 Ekim, 2020 tarihinde eklendi.

Herhangi bir tesettür kadının gardırobundaki ana parçalardan biri, onu şekillendirmek için en iyi parçaların hangileri olduğunu merak etmemize neden olan sade düz siyah abayadır. En iyi modacılar gibi süper şık görünmek için gardırobunuzla sade siyah bir abaya biçimlendirmenin pek çok yolu var. Görünümünüzü bir araya getirirken kullanabileceğiniz aşağıdaki ipuçlarına ve püf noktalarına göz atın ve kişiliğinizi yansıtan bir stil seçtiğinizden emin olun.

Sade Siyah Bir Abaya Nasıl Şekillendirilir?

Özellikle abaya söz konusu olduğunda, tamamen siyah bir görünümü çıkarmanın zor olabileceğini düşünebilirsiniz, ama inanın bana, doğru yapıldığında harika olabilir! Birçok modacı, basit siyah abayayı siyah bir başörtüsü ile eşleştirmeye karar verdi veya bej veya beyaz gibi nötr bir başörtüsü seçti. Aksesuarlara gelince, tamamen siyah bir görünüm ya da çantanıza bir renk katmak ve siyah bir abayayla bile klasik bir görünümü elde edebilir ve ayakkabılar gibi birçok seçeneğiniz var.

Siyah Abaya

Siyah Abaya Nasıl Katlanır?

Abayanızın altına giymeyi seçtiğiniz şey, tüm görünümü yapabilir veya bozabilir, çünkü aşırı yaparsanız, abartılı ve hantal görünmenize yol açabilir. Siyah abaya ile şık bir stile sahip olmak için gerçekten bir ilham kaynağı. Abayanızı bol elbise, geniş bacaklı pantolonlar, skinny jeanler ve hatta renkli maksi eteklerle kaplayabilirsiniz. Hem pileli hem de düz maksi etekle siyah abaya giymenin harika bir örneğini gösteriyor. Akılda tutulması gereken bir şey, tek renkli bir kıyafet tercih etmek veya daha ince ve daha az hacimli görünmek için abayanın altına birden fazla kat giymekten kaçınmaktır.

Basit Siyah Abayanızı Aksesuarlamak

Aksesuarlar her kıyafet için büyük bir fark yaratır, ancak siyah abaya giydiğinizde daha da önemlidir. Siyah her renge yakıştığı için, ister nötr tonlarda ister rengarenk ve göz alıcı renklerde çanta ve ayakkabı giyerek kendi tarzınızı ifade etmek için harika bir fırsat. Modaya uygun bir görünüm için, belinizi sıkıştırmak ve her zamanki gibi şık görünmenizi sağlamak için ince bir kemer takmayı deneyin.

Etiketler : , ,