Puantiyeli Şal Modelleri

Genel kategorisine 23 Eylül, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettürlü bayanlar arasında son dönemde şal konusunda belli bir tercih eğiliminden söz etmek yanlış olmayacaktır. Dışarıda biraz dolaştığınız takdirde sizlerde son zamanların en çok tercih edilen şal modellerinden birisi olarak puantiyeli modelleri görebilirsiniz. Görsel olarak son derece zarif bir model olan puantiye detaylı şallar sayesinde şık bir görünüye kavuşmak mümkün olmaktadır. Aynı zamanda geniş bir kullanım alanına sahiptir.

Mavi Puantiyeli Şal Modelleri

Mavi Puantiyeli Şal Modelleri

Aklınıza gelecek her yere giderken tercih edilebilecek bir modeldir. Yeri geldiğinde resmi bir görüntü oluştururken yeri geldiğinde ise son derece rahat bir görünümün oluşmasını sağlayabilmektedir. Yani her kombinde kullanabileceğinizi göz önünde bulundurmalısınız.

Puantiyeli şal modelleri genel olarak yazlık görünümleri ile dikkat çekiyor. Açık tonların ağırlıkta olduğu modeller yaz aylarının hareketli havasına son derece uygundur. Aynı zamanda açık renkli olması sebebiyle de güneş ışınlarını geri yansıtacağı için sıcaklardan olabildiğince az etkilenmenizi sağlayacaktır. Eğer genel olarak açık renklerin baskın olduğu bir kombin düşünüyorsanız bu tarz puantiyeli şal modellerini tercih etmeniz daha doğru olacaktır.

Puantiyeli şal modelleri arasında alternatif olarak koyu tonlu modellerinde bulunduğunu söylemeliyiz. Açık renkli şalları sevmeyenler ya da kombinine açık tonlarda şalların uymayacağını düşünenler için koyu tonlarda da çok sayıda puantiyeli şal olduğu unutulmamalıdır. Puantiyeli şal modelleri arasında seçim yaparken genel olarak puantiye detayının ne fazla büyük ne de çok küçük olmamasına özen göstermeniz yeterli olacaktır.