Puane İlkbahar Tunik Modelleri

Tunikler kategorisine 24 Kasım, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettür giyimde çok sayıda marka yer alıyor ve bu markaların modelleriyle sokak modası şekilleniyor. Eğer ki sokak modasını biraz olsun takip ediyorsanız tuniklerin giderek artan bir popülerliği olduğunu sizlerde fark etmişsinizdir. Çok sayıda markanın yeni sezon modellerini piyasaya sürdüğü, bahar mevsimi için hazırlık yaptığı şu günlerde Puane rakiplerine göre bir adım önde diyebiliriz. Geniş bir ürün çeşitliliği ile karşımıza çıkan marka zarif, şık ve kullanışlı tunikleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış gibi görünüyor. İlkbahar dönemine hazırlık yapmak adına tunik almayı planlıyorsanız eğer, Puane’nin ilkbahar modellerine mutlaka göz gezdirmelisiniz.

Fuşya Puane İlkbahar Tunik Modelleri

Fuşya Puane İlkbahar Tunik Modelleri

Puane ilkbahar tunik modelleri tahmin edebileceğiniz ısınan havalarla birlikte çok daha renkli ürünlerden oluşuyor. Rengarenk tunik modelleri yaptığınız kombine hareketlilik katacak ve daha şık bir görünüm elde etmenizi beraberinde getirecektir. Özellikle nar çiçeği rengi ağırlıklı olarak üretilmiş modeller görüntü itibariyle oldukça başarılı duruyor. Bunun yanı sıra daha sade ürünler arayanlar içinde açık tonlarda düz renk tuniklerde mevcut.

Puane ilkbahar tunik modelleri açık renkli modelleriyle olduğu kadar koyu tonlardaki ürünleriyle de dikkat çekiyor.Lacivert bu alanda en fazla kullanılan renklerden birisi konumunda. Şifon tuniklerde oldukça başarılı sonuçlar elde edilmesine imkan sağlayan lacivert, fuşya ya da bordo gibi renklerle de çok uyumlu şekilde kombinlenebildiği için tercih edilebilecekler arasında kendisine yer buluyor.