Puane Etek Modelleri

Etek kategorisine 29 Ağustos, 2019 tarihinde eklendi.

Puane bu seneye damgasını şimdiden vurdu. Şu ana kadar çıkarttığı modeller ile tesettürlü bayanların ilgisini fazlasıyla hak eden Puane, son olarak etek modellerini de tanıtarak bu alanda da çok başarılı bir marka olduğunu herkese ispatlamış durumda.

Çiçek Desenli 2018 Puane Etek Modelleri

Çiçek Desenli Puane Etek Modelleri

Puane etek modelleri bizler için birbirinden şık ve zarif ürünler sunarak herkesin istediği tarzda ürünü kolayca bulabilmesinin önüne açıyor. Kalitesi tartışılmaz bir isim olan Puane’nin şu sıralar en çok çiçek desenli etekleri talep ediliyor diyebiliriz. Dikkat çekici renklerin bir arada kullanıldığı modeldeki çiçek desenleri de yaz mevsiminin havasına son derece uygun.

Koyu mavinin hakimiyetindeki etek hemen her yerde kullanabileceğiniz yapısıyla da sizlere büyük kolaylık sağlıyor. Bunun yanı sıra çiçek desenlerinden vazgeçemeyecekler için daha sade tarzdaki ürünler de mevcut diyebiliriz. Mat renkler üzerine işlenen çiçek desenleri göze batmayan bir şıklık için en ideal seçeneklerden birisi konunda.

Puane etek modelleri içinde yer alan siyah renkli deri detaylı etekler ise gece davetlerine gidecek olan hanımlar için ilk önerimiz olacaktır. Eteğin üst kısmında şerit hakinde kullanılan deri detayı çok daha şık bir görünüm elde etmenize olanak sağlayacak. Bunun yanı sıra illa ki iddialı olmak isteyenler için ise tavsiyemiz deri etekler oluyor. Kahverengi kullanılan deri eteklerin çok ama çok dikkat çekici bir yapıya sahip olduğunu unutmamakta fayda var.