Pınar Şems Yazlık Testtür Tunik Modelleri

Tunikler kategorisine 15 Şubat, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettür giyimde son dönemlerde butik giyim modelleri ön plana çıkmaktadır. Butik giyimde ön plana çıkan markalardan biri de Pınar Şems markasıdır. Pınar Şems tesettür giyime çok özel bir hava katmıştır. Tesettür elbise modelleri olsun, tunik modelleri olsun oldukça hoş tasarımları ile tesettürlü hanımların beğenisini toplamayı başarmıştır.
Bugün ki yazımızda tesettürün önemli parçalarından olan tunik modelleri hakkında konuşacağız. Tunikler, tesettür giyimde oldukça kullanılan türlerden birisidir. Pınar Şems markası da özel olarak tasarladığı tunik modelleri ile ön plana çıkmıştır. Pınar Şems yazlık tesettür tunik modelleri oldukça hoş modeller olup, bir o kadar da modern modellerdir.

Yeşil Pınar Şems Yazlık Testtür Tunik Modelleri

Yeşil Pınar Şems Yazlık Testtür Tunik Modelleri

Bu modelleri ayrıntılı incelemek gerekirse 2018 yılına damgasını vuran dantel detayı bu tunik modelleri üstünde de karşımıza çıkmaktadır. Bunun yanı sıra birde asimetrik kesimli Pınar Şems yazlık tesettür tunik modelleri de oldukça hoş durmaktadır. Çünkü bu tarz tunik modelleri de 2018 yılında en çok beğenilen tunik modelleri arasındadır. Çizgili tunik modelleri de bu sene ön plana çıkan tunik modelleridir. Bu tunik modellerinde genelde siyah, beyaz ve pastel renklerin haki,m olduğunu görmekteyiz. Yaz ayları için daha açık ve canlı renklerde tunik modelleri tercih edebilirsiniz.