Pınar Şems Çanta Ve Şal Modelleri

Genel kategorisine 5 Haziran, 2019 tarihinde eklendi.

Tesettür giyimde ne tarz bir kombin yapacağınızın büyük önemi vardır. Genel olarak modada farklı tarzlar ve renkler bir arada kullanılarak şıklık yakalanabilir fakat tesettür giyimde birbirleri ile uyumlu olmak zorunda olan iki unsura sahiptir. Bunlar ise şal ve çantadır.

Zarif Pınar Şems Çanta Ve Şal Modelleri

Zarif Pınar Şems Çanta Ve Şal Modelleri

Bu iki ürün renk ve model olarak birbirleri ile uyumlu oldukları sürece yaptığınız kombinden verim alabilme şansınız da artacaktır. Pınar Şems ise piyasaya çıkarttığı çanta ve şal modeller ile bu alanda lider marka olamaya devam ediyor. Eğer sizlerde şık görünmek istiyorsanız ilk olarak Pınar Şems ürünlerine bakmalısınız.

Pınar Şems çanta ve şal modelleri renk olarak daha çok açık tonların hakimiyetinde olarak gösterilebilir. Bu durum, açık tonlarda giyinmekten keyif alan tesettürlü bayanlar için oldukça sevindirici bir haberdir.

Bu tarz açık tonlu şal ve çanta modellerinin gene açık tonlarda elbiseler ile birlikte kullanılması çok daha iyi sonuç verecektir. Böyle bir kombinde sadece kemer ve ayakkabıların daha koyu tonlarda olması, dengeli bir görüntünün oluşmasını sağlayacaktır.

Pınar Şems çanta ve şal modelleri arasında koyu renkli modellerin olduğunu da söylememiz gerekiyor. Bu modeller daha çok deri çantaların olduğu modellerdir ve bunları gene koyu tonlarda bir şal ile desteklenmesi sayesinde şık ve zarif bir görüntüye kavuşabileceksiniz.