Pınar Şems Abiye Modelleri

Abiyeler kategorisine 17 Nisan, 2019 tarihinde eklendi.

Tesettürlü hanımların belki de giymekten en fazla keyif aldıkları kıyafetler abiyelerdir. Görüntüsü itibariyle son derece iddialı olan abiyeler, özel günlerde giyildiğinden ötürü hanımlara farklı bir hava katar. Fakat şu an için piyasada gerçek manada başarılı bir abiye bulmak zor diyebiliriz.

Fuşya Kadife 2018 Pınar Şems Abiye Modelleri

Fuşya Kadife Pınar Şems Abiye Modelleri

Çok sayıda marka bu alanda faaliyet gösteriyor ve düzenli olarak modellerini piyasaya çıkartıyor olsa da kaliteli bir abiyenin sahip olması  gereken özelliklerin hepsinde mevcut olduğunu söylemek maalesef mümkün değil. İlk olarak abiyelerden beklenen şey güzel ve şık bir görüntüye sahip olmasıdır. Bundan sonra ise rahat olması ve sizi sıkmaması en büyük önceliklerden birisidir. Eğer ki her iki özelliği de aynı üründe bulmak istiyorsanız Pınar Şems sizler için ideal bir tercih olacaktır.

Pınar Şems abiye modelleri içerisindeki kadife ürünlerin büyük bir bölümünde abiyeyi hareketlendirmek için işlemeler ve nakışlar kullanılmış. Siyah abiye modellerinin bel kısmında kullanılan altın rengi işlemeler sayesinde çok daha hoş bir sonuç elde edilebiliyor. Aynı şekilde bordo ya da mürdüm rengi abiyelerde de bu şekilde zarif sonuçlar elde edilebiliyor.

Pınar Şems abiye modelleri ağırlıklı olarak kadife abiyelerden oluşuyor diyebiliriz. Birçok bayanın kadifelere karşı bir zaafı olduğunu ve kadife modelleri çok beğendiklerini de söylersek eğer çokta yanlış bir varsayımda bulunmuş olmayacağız. Kadife abiyelerin görüntü itibariyle bulunabilecek en iddialı ve gösterişli modeller olduklarını da belirtmeliyiz.