Pınar Akşam Trençkot Modelleri

Trençkot kategorisine 14 Aralık, 2018 tarihinde eklendi.

Pınar Akşam hemen her koleksiyonu ile tesettürlü bayanların beğenisini kazanmayı başarıyor. Son olarak piyasaya sürülen trençkotlarıyla da tesettürlü bayanlardan olumlu bir geri dönüş alan firma, bu sezonun en çok konuşulan isimlerinden birisi olacak gibi görünüyor.

Pınar Akşam Trençkot Modelleri

Pınar Akşam Trençkot Modelleri

Pınar Akşam trençkot modelleri yaz mevsiminde pardesülerden dolayı bunalacağını düşünen bayanlar için birbirinden güzel trençkotlar tasarlamış durumda. Pınar Akşam trençkotlarında genel itibariyle sade bir koleksiyon oluşturmuş durumda.

Ürünlerinde sade bir şıklığı ön plana çıkartan marka, özellikle açık hardal renkli trençkotu sayesinde sokak modasına da etki etmeyi başardı. Açık hardal renginin yanı sıra açık mavi ya da buz mavisi gibi gene açık tonlarda renk seçenekleriniz bulunuyor. Kısacası eğer ki tercihiniz açık renklerde yanaysa Pınar Akşam trençkotları içerisinde bolca alternatifiniz bulunduğunu söyleyebiliriz.

Pınar Akşam trençkot modelleri içerisinde daha dikkat çekici renk seçenekleri de bulunuyor. Bunlar arasında ilk olarak kırmızı renk geliyor. Kırmızı trençkotlardaki renk tonu çok fazla koyu değil. Yani çok dikkat çekici bir üründen söz etmiyoruz. Gözü yormayan bir kırmızı tonu kullanılan model gerçekten şık görünüyor.

İşin içine biraz daha gösteriş katmak isteyenler için ise önerimiz jakarlı trençkotlar olacaktır. Jakarlı trençkotlar görsel açıdan gerçekten çok iddialı modeller ve gece davetlerinde dahi kullanılabilecek kadar şık bir ürün diyebiliriz.