Pierre Cardin Eşarp Modelleri

Genel kategorisine 8 Ekim, 2021 tarihinde eklendi.

Tesettür giyim dendiğinde akla ilk olarak gelen unsurlardan birisidir eşarplar. Tesettür giyimde olmazsa olmaz olarak kabul edilen eşarp modelleri arasında kendinize göre bir tane seçebilmek hem dış görüntünüzü hem de kombinin kalite düzeyini önemli ölçüde yukarıya çekecektir. Bu yüzden de kaliteli bir eşarp seçmek için özen göstermeli ve kaliteli eşarpları nerede bulabileceğinizi çok iyi bilmelisiniz. Sizlere tavsiyemiz ilk olarak Pierre Cardin modellerine bir göz gezdirmenizdir. Pierre Cardin özellikle son dönemde eşarp konusunda çok başarılı işlerin altına imza atıyor ve sağladığı başarıyı devam ettirebilmek adına yeni dönemde kaliteyi olabildiğince üst seviyeye çekmeye özen gösteriyor.

Pierre Cardin Eşarp Modelleri

Pierre Cardin Eşarp Modelleri

Pierre Cardin eşarp modelleri ile ilgili olarak genel bir özellikten bahsetmemiz gerekiyor akla ilk olarak gelen şey rengarenk modellerin ağırlıkta olduğunudur. Bu modeller arasında kendinize göre bir tane seçebilirseniz eğer şık bir görüntüye bürüneceğinizi söylemek mümkündür. Pierre Cardin modelleri içerisinde mavi rengin ağırlıkta olduğunu ve bu renk ile uyum sağlayan alternatif renklerin bir arada kullanıldığını belirtmeliyiz.

Pierre Cardin eşarp modelleri içinde yer alan bir diğer önemli tarz ise çiçek desenlerinin başarılı bir şekilde eşarplara aktarıldığı modelleridir. Her iki modelde de ilk bakışta kalitenin çok net bir şekilde algılanabiliyor olması Pierre Cardin eşarp modellerinin son dönemdeki en önemli avantajlarından birisidir.

Sezonun trend renk ve desenleri ile tasarlanan 2018/2018 sonbahar- kış Pierre Cardin eşarp koleksiyonu, bu kış tüm kombinlerde kullanabileceğiniz model seçenekleri sunuyor. Pastel renkler, canlı renkler, etnik desenler, global desenler, çizgili desenler, puantiyeler, çiçek desenler ve daha birçok farklı desenlerin yer aldığı bu yeni koleksiyonda, her tarza ve zevke hitap eden modelleri bir arada bulabilirsiniz.

Pierre Cardin 2018 Eşarp Modelleri

159 TL’den başlayan fiyatlarla satışan sunulan 2018 Pierre Cardin eşarp modelleri, şimdiden mağaza vitrinlerinde yerini almaya başladı. Kışlık trençkotlar, paltolar, mantolar ve kabanların üzerinde kullanabileceğiniz en güzel eşarplar için bu koleksiyona göz atabilirsiniz. Yeni sezon modellerine baktığımızda, özellikle çiçek desenli modellerin sıkça kullanıldığını görüyoruz. Pembe, mavi, yeşil, sarı, lacivert renklerde tasarlanan çiçek desenli eşarp modelleri de Pierre Cardin eşarp modelleri arasında yer alıyor.

Etnik ve global desenler, ilkbahar- yaz sezonundan sonra bu sezon da moda olmayı sürdürüyor. Tuniklerden kazaklara, gömleklerden pantolonlara kadar her parçada karşımıza çıkan etnik ve global desenler, şallar ve eşarplarda da karşımıza çıkıyor. Yeni sezonun trend tasarımları arasında yer alan bu modellerde fiyatlar 149 TL’den başlıyor. Kaşe paltolar, deri ceketler, yumuşak deri kabanlar ve daha birçok kışlık parça üzerinde kullanabileceğiniz Pierre Cardin eşarp modelleri, kışlık tarzınızın tamamlayıcısı olacak…

Pierre Cardin 2021 Eşarp Modelleri

Pierre Cardin firmasının 2021 yılında biz bayanlar için çıkarmış olduğu eşarp modelleri, her biri birbirinde güzel diyebilirim. Bu modelleri ile çok güzel kombinler yapılabilir.

Ayrıca burdan da sizler için incelemesini yapmış olduğumuz pierre cardin eşarp modellerini izleyebilirsiniz.

Etiketler :