Peçem Ferace Modelleri

Ferace kategorisine 10 Haziran, 2019 tarihinde eklendi.

Tesettür giyimin önemli bir parçası olan feracelerde sadelik en önemli detay diyebiliriz. Eğer ki sadeliğin dışına çıkılırsa ferace yapısının da bozulduğunu söylemek doğru olacaktır. Bu noktada sade fakat bir o kadar da şık modelleriyle dikkatleri üzerine çeken Peçem, yaz döneminin en popüler isimlerinden birisi olacak gibi görünüyor.

Varak Baskılı Siyah Peçem Ferace Modelleri

Varak Baskılı Siyah Peçem Ferace Modelleri

Peçem ferace modelleri tesettürlü giyimin en sade fakat en şık ürünleriyle karşımızda diyebiliriz. Son dönemde feracelere olan ilgi giderek artıyor ve bu noktada Peçem’in payı olduğunu da belirtmek gerekiyor. Eğer ki Peçem’in koleksiyonunu incelediyseniz siyah renkli feracelerin şıklığı sizinde dikkatinizi çekmiştir.

Üzerinde altın rengi varak detayları bulunan feraceler bu noktada ilk olarak göze çarpan ürün konumunda. Varak detayları abartıya kaçılmadan ve feracenin mantığıyla ters düşmeden şık bir görüntü elde etmenizi sağlıyor diyebiliriz. Bunun yanı sıra düz siyah renkli ürünlerde tercihini tamamen sade modellerden yana kullanmak isteyenler için güzel bir seçenek oluşturuyor.

Peçe ferace modelleri alışılageldik siyah hakimiyetini bir nebze bozabilmek adına bordo ve petrol yeşili ürünleriyle bize farklı ürünler de sunabiliyor. Özellikle bordo renkli modeller çok fazla talep ediliyor ve bu modelleri sokak modasında da sıklıkla görebiliyoruz.

Aynı şekilde petrol yeşili feracelerinde Peçem’in kalitesini algılayabilmek adına çok güzel bir örnek olduğunu belirtmekte fayda var. Son olarak lacivert renkli feracelerinde göz ardı edilmemesi gereken ürünlerden olduğunu ve sade, şık bir görünüm için güzel bir seçenek haline geldiğini belirtmekte fayda görüyoruz.