Payetli Tesettür Abiye Modelleri

Abiyeler kategorisine 23 Kasım, 2018 tarihinde eklendi.

Sanıyoruz ki bayanların büyük bölümü şık ve iddialı kombinler yapmaktan büyük keyif alıyor. Elbette sade bir giyim tarzını benimsemiş olan hanımlarda vardır fakat söz konusu abiyeler olduğunda bu görüş büyük ölçüde değişecektir. Abiyeler, gösterişli yapısı ile bilinen ürünler ve özel davetlere giderken tercih ettiğimiz bir kıyafet diyebiliriz. Hal böyle olunca da olabildiğince iddialı bir model tercih etmek herkesin istediği durumlardan birisi olacaktır. Son dönemde birbirinden farklı modelleri bulabilmek mümkün olsa da bunlar arasında en fazla ilgiyi toplayan payetli tesettür abiyeler oldu. Işıl ışıl görüntüsü ile herkesin dikkatini çeken model, bu senenin en popüler ürünlerinden birisi olacak gibi görünüyor.

Kadife Payetli Tesettür Abiye Modelleri

Kadife Payetli Tesettür Abiye Modelleri

Payetli tesettür abiye modelleri sizlere rengarenk seçenekler sunuyor. Hemen her renkte ürün bulmanın çok kolay olduğu koleksiyonda ilk olarak altın sarısı ve siyahın uyumundan bahsetmek istiyoruz. Birçok modelde karşımıza çıkan bu iki renk, gerçektende zarif bir görünüm kazanmanızı sağlıyor. Elbisenin yarısının dore, diğer yarısının ise siyah olduğu ve payet detayları zenginleştirildiği düşünülünce, oldukça iddialı bir görünüme kavuşacağınızı söyleyebiliyoruz.

Payetli tesettür abiye modelleri arasında yer alan bordo renkli abiyelerde şuan için güzel alternatiflerden birisi olarak gösterilebilir. Bunun yanı sır abiyenin üst kısmında payet kullanıp, etek kısmında süet detaylarına yer vermek daha dengeli bir görünüm elde etmenizi de sağlayacaktır.