Paşmina Şal Seçimi

Eşarp kategorisine 17 Ağustos, 2020 tarihinde eklendi.

En popüler Paşmina kumaşı % 70 Paşmina % 30 ipek karışımıdır, ancak 50/50 de yaygındır. Zarif bir parlaklığa sahiptir ve güzel bir şekilde örtülür, ancak yine de oldukça yumuşak ve hafiftir.

Kumaşın sahip olduğu sıcaklık, güçlendirilmiş parlaklığı ve yumuşaklığından dolayı özellikle kışlık giyimde tesettür pashmina şalları tercih ediliyor. Pashmina başörtüsünün bir diğer avantajı da başından kaymamasıdır. Paşmina rahat tarzlar veya özel iş kıyafetleri ile giyebilirsiniz; her ne şekilde olursa olsun, Paşmina başörtüsü içinde her zaman muhteşem görüneceksiniz. İşte en güzel Paşmina şal modelleri;

Paşmina Şal

Çeşitli Paşmina Şal Seçimi

Sade Paşmina Şal: İlk bakışta basit olabilir ancak dokunduğunuzda aslında ne kadar yumuşak ve güzel olduklarına şaşıracaksınız. Muhteşem renkleriyle diğer sade şallar arasında öne çıkıyor.

Desenli Paşmina Şal: Farklı renk ve desenleriyle harikadır. Paşmina ve ipekten üretilen desenli Paşmina atkılarını damalıdan çizgilere kadar her renk ve desende tasarlanmış geniş bir yelpazede bulabilirsiniz.

Yaz Paşmina Şal: Muhteşem renkler ve harika tasarımlarla geliyor. Genellikle hafif Paşmina bileşimlerinden yapılır ve başörtüsü için rahat, yumuşak ve nefes alabilir hale getirir.

Yün Paşmina Şal: Örnek bir şekilde renk ortaya çıkardığı bilinmektedir. Günümüzün en güzel, en yumuşak ve en çekici şalları arasında olduğunu göreceksiniz. Doğal olarak serin mevsimler için harikadır ve çeşitli parlak renkleriyle kasvetli kış günlerini neşelendirir.

İpek Pashmina Şal: Paşmina’nın renklerini ve tasarımlarını zenginleştiriyor. İpek, eşarp yapımında kullanılan en güçlü ama en yumuşak malzemelerden biri olduğu için başörtüsü için muhteşem ve her zamanki gibi lüks görünüyor.

Jakarlı Paşmina Şal: Kıyafetinizin tarzını ve görünümünü birden fazla şekilde verir. Jakarlı dokuma kullanır; harika görünmesi ve dokunması yumuşak olması için Paşmina’nın rengine ve tasarımına hayat vermek için kullanılan bir teknik.

Etiketler : , ,