Okul İçin Yaz Tesettür Stilleri

Tesettür Elbiseler kategorisine 22 Aralık, 2020 tarihinde eklendi.

Okulun yoğun hayatı ve en son trendlere ayak uydurarak her gün güzel görünmenin zor olabileceğini biliyoruz. Bu nedenle, size yaz için birkaç kolay okul tesettür kıyafeti fikri veriyoruz. Yaz, açık renkler giymek ve canlı ve parlak görünmekle ilgilidir. Yaz zamanlarınız için bu birkaç ipucu ve püf noktasını okuyun.

Yaz İçin Uzun Elbise Tesettür Kıyafeti

Yaz aylarında uzun bir elbiseyi nasıl şekillendireceğinizi mi düşünüyorsunuz? Yazlık kıyafet olarak başörtüsü üzerine uzun bir elbise giymekten daha iyi bir şey olamaz. Maksi elbise ve uzun dar elbise stili başörtüsü ile uyumludur. Aslında, mükemmel Mütevazı yaz kıyafetleri ve birçok başörtüsü bu kısımda kesinlikle hemfikirdir.

Herhangi bir tipik yaz okulu gününde, sade uzun bir elbiseyi tercih ettiğiniz beyaz ayakkabı ile birleştirin ve siyah / beyaz bir başörtüsü ile kombinleyebilirsiniz. Sıcak yaz mevsimini rahat ve şık bir şekilde anlatan nefes alabilen uzun bir elbiseden daha iyi bir şey olamaz.

Tesettürlü Yüksek Bel Düz Pantolon

Yüksek belli düz pantolon bu yılı salladı ve trend olmaya devam ediyor. Tişörtlerle eşleştirin ve bu yaz havalı ve rahat görünmesini sağlayın. Süslü bir ipek üst ile de eşleştirebilirsiniz. Düz pantolon ve üst kullanıyorsanız, mükemmel bir kıyafet oluşturan tasarlanmış bir başörtüsü tercih edin.

Halsiz hissediyorsanız, düz pantolonu çizgili kısa bir tişört ile birleştirin. Kızlarınızla okuldan sonra öğle yemeğine gidecekseniz, taze ve canlı bir görünüm için renkli, parlak süslü çiçekli bir üst deneyebilirsiniz.

Etek Kıyafeti İle Son Moda Tesettür Tarzı

Etekler, modaya uygun, rahat ve şık olan çağdaş modanın özüdür. Tamamen kapalı gömülü bir gömlekle eşleştirin ve giyinmek için yeterince şık. Yaz için en sevdiğiniz eteği bir tişört veya düğmeli kot ile eşleştirin ve kendinize yepyeni bir görünüm yaratıyorsunuz.

Modern Tesettür Modası ile Çizgili Pantolon

Çarpıcı bir kumaş sanatı eseri olan çizgili pantolonlar tek kelimeyle kusursuzdur. Bu, bu kıyafetle asla yanlış gidemeyeceğiniz anlamına gelir. Çizgili pantolonunuzu düz, yuvarlak yakalı bir gömlek ve ten rengi bir başörtüsü ile kombinleyin. En sevdiğiniz güneş gözlüklerini, rahat terlikleri giyin ve güne hazırsınız.

Uzun Gömlek İle Türban Tesettür

Birçoğu, özellikle sıcak, kavurucu güneşin altında boynuna sarılmış başörtüsü taşımakta zorlanır. Böyle günlerde türban tarzı başörtüsü kurtarıcıdır. En sevdiğiniz uzun, büyük beden desenli tişörtünüzü seçtiğiniz tayt veya skinny jean pantolonlarla giyin ve gün boyunca rahat hissedin. Arkadaşlarınızla öğle yemeği ya da okul için bir yaz kıyafeti olsun, bu tür soğukkanlı kıyafetler vücuda nefes alması ve terletmeden kalması için bolca alan sağladığı için rahatlama esintisidir. Gömleğin gevşek olması, hava sirkülasyonu iyidir ve türban tarzı bir tesettür giydiğiniz için boyun bölgesini hava akışı için serbest ve nefes alabilir tutar.

Etiketler : , ,