Okul İçin Giyilecek En İyi Yaz Başörtüsü Stili

Genel kategorisine 5 Eylül, 2020 tarihinde eklendi.

Sıcak havalarda en iyi şekilde görünmenizi sağlayacak tüm yararlı ipuçları ve püf noktaları için kendinizi doğru yere getirdiniz. Okulun yoğun hayatı ve modaya ayak uydurarak, her gün en iyi şekilde görünmenin ne kadar zor olabileceğini biliyoruz, bu yüzden bu yıl yaz için bazı kolay okul tesettür giyim ipuçlarına geçelim. İşte okul tesettür giyim ipuçları;

Kimonolu Katman

Yazları kısa kollu ve şeffaf üstler giymek aslında kimono sayesinde mümkün hale geliyor. Sizi terletmeden mütevazı bir şekilde örtmenizi sağlarlar, dolayısıyla mükemmel okul kıyafetleri arasındadır.

okul tesettür giyim

Yıpranmış Kotlarla Eşleştirilmiş Başörtüsü Stili

Okul için vazgeçilmez olan kolay ve hafif yazlık giyinme söz konusu olduğunda, mütevazı bir dokunuşla üstünü tamamlamak için siyah bir gömlek, hafif bir başörtüsü ve üst ile eşleştirilmiş kot pantolonlarından daha iyi bir şey olamaz. Tüm okul günleri enerjik ve hızlı geçmez ve bunu tamamen anlıyoruz.

Sizi sıcak bir gün geçirmenizi sağlayacak hafif ama yine de modaya uygun bir kıyafet böyle günlerin mutlak kurtarıcısıdır ve oldukça tembel ve yavaş günlerde bile modanın geride bırakılmaması gerektiğini kabul ediyoruz. Bu görünüm farklı renkli gömlekler ve farklı desenli üst kısımlarla oynanabilir ve yine de size istediğiniz şık görünümü verecektir. Desenli üst kısım, mat siyah ve mavi kıyafete, renkli ve şık bir stil katar.

Tesettür ile Eşleştirilmiş Bol Uzun Gömlek

Sıcak ve nemli günlerde, okuldaki uzun bir gün boyunca boynunuza sarılı bir başörtüsü taşımak zorlaşır. Böyle günleri atlatmak için türban tarzı başörtüsü imdadına yetişiyor. Büyük boy desenli bir gömleği en sevdiğiniz tayt veya skinny jean pantolonlar ile eşleştirin ve bir gün ter ve boğulmaya güle güle deyin. Vücuda nefes alması ve tersiz kalması için bolca alan sağlar, şık görünür, boyun bölgesini havaya açık tutar.

Uzun elbiseler, favorilerden bir diğeri. Yazları uzun bir elbiseyi nasıl şekillendirirsiniz? Tesettürlü uzun elbiseler için yaz sezonundan daha iyisi yok diyoruz. İster uzun elbise stili, ister uzun dar elbise stili veya maksi stil olsun, uzun elbiseler başörtüsü ile en iyisidir.

Etiketler : , ,